طرح 7 ماده‌ای آنکارا برای تحولات سوریه

حکومت ترکیه از تحولات اخیر شمال سوریه ابراز نگرانی کرده و طرحی 7 ماده‌ای برای کنترل اوضاع این منطقه پیشنهاد داده است. در این طرح ایجاد منطقه پرواز ممنوع در شمال سوریه پیش‌بینی شده است.

اوباما:هر گونه تحریم علیه ایران را وتو می‌کنم

رئیس‌جمهور آمریکا در ششمین سخنرانی سالانه خود در کنگره هشدار داد که هرگونه تحریم‌های جدید علیه ایران را در حالیکه مذاکرات هسته‌ای در جریان است، وتو خواهد کرد.

سیا: بشار اسد پیروز قاطع انتخابات خواهد بود

سازمان اطلاعات و جاسوسی آمریکا ــ سیا ــ تأکید کرد، در صورتی‌که «بشار اسد»، رئیس‌جمهوری سوریه در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده این کشور در سال ۲۰۱۴ شرکت کند، ۷۵ درصد آرا را به دست خواهد آورد.

طرحی برای نجات اوباما

عكس العمل شتابزده و هیجان آمیز اوباما در استقبال از طرح روسیه عمق وخامت شرایطی را نشان می‌دهد كه اوبامای محصور در میان تبعات منفی گسترده حمله نظامی و از بین رفتن اعتبار خود با آن روبروست. رئیس جمهور امریكا با خوشحالی اعلام كرده طرح حمله به سوریه را متوقف كرده و در انتظار نتیجه طرح روسیه خواهد ماند.

فیلم: سردار شهید اسماعیل حیدری در سوریه چه می‌کرد

اما آنچه فراتر از تلاش ناکام رسانه دولت انگلیس در این تصاویر توجه بیننده را به خود جلب می‎کند، نحوه سلوک این سرباز شهید اسلام با مردم سوریه است که به خوبی در همه لحظات این مستند به تصویر کشیده شده، تصاویری که جا داشت از رسانه ملی و در تجلیل از نحوه سلوک سربازان و سرداران ایرانی به تصویر کشیده شود.

توافق جدید آمریکا و روسیه درباره سوریه

«سرگئی لاوروف» ظهر امروز (شنبه) در کنفرانس مطبوعاتی با همتای آمریکایی خود «جان کری» اظهار داشت: درباره گامهای مشترک برای حل مسأله نابودی سریع سلاح شیمیایی به توافق رسیدیم.

حمله آمریکا به سوریه جنگی واقعی و تمام عیار یا نبردی رسانه‌ای و تبلیغاتی

کارکرد استراتژیک این قبیل تهدیدات را می‌توان در تخریب هویت و مقاومت ملی مردم سوریه دانست که در طول حدود دو سال گذشته و پس از شکل‌گیری موج گسترده فتنه وهابی ـ صهیونیستی در سوریه، به‌عنوان نقطه اتکاء دولت به شمار رفته است و به‌جرأت می‌توان گفت که این قبیل جنگ‌های رسانه‌ای، با هدف ارعاب مردم مقاوم سوریه و هراسان ساختن آنان از تبعات انسانی و مادی جنگ احتمالی و در نتیجه، کاهش میزان حمایت مردمی از دولت بشار صورت می‌گیرد

چگونه عسل‌ «خان العسل» زهر شد

روستای «خان العسل» را به خاطر «عسل‌هایش» در سوریه و کشورهای اطراف می‌شناسند. اما از زمان آغاز بحران سوریه گروه‌های مسلح «عسل‌های» روستای «خان العسل» را به زهر تبدیل کردند.

النصره ۴۵۰ نفر را قتل عام کرد

روز گذشته تروریستهای جبهه النصره در سایه سکوت رسانه ها و محافل بین‌المللی با هجوم به روستای تل‌الابیض در حومه شهر حسکه دست به کشتار ۱۲۰ کودک و ۳۳۰ زن و بزرگسال زد.

«خالدیه» تحت کنترل ارتش سوریه درآمد

منابع آگاه از موفقیت ارتش سوریه در سیطره بر منطقه «خالدیه» در «حمص» خبر دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.