دخالت خارجی در چهارمین قسمت «بحران در سوریه»

مستندسیاسی «بحران در سوریه» در برنامه چهارشنبه۲۰ دی ماه ساعت ۱۶:۳۰، موضوع دخالت خارجی در بحران سوریه را مورد بررسی و کنکاش قرار می‌دهد.

«محور مقاومت» در قسمت سوم «بحران در سوریه»

سومین قسمت از مجموعه مستند «بحران در سوریه» که به موضوع “محور مقاومت و نقش سوریه در این محور” می پردازد روز چهارشنبه ساعت 16:30 از شبکه خبر پخش می شود.

باید مراقب رقبای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای باشیم

ما در اثر تحولات بیداری اسلامی شاهد یك نظم شكننده و متشنجی در خاورمیانه هستیم و این مسأله‌ای طبیعی است؛ همیشه تحولاتی كه قرار است در اثر تغییرات ساختاری در یك نظام ایجاد شود، نظام را دچار تنش و تشنج می‌كند. بنابراین بیداری اسلامی فی‌نفسه برای ما فرصت مغتنمی است، اما باید در چنین فضایی متوجه رقبای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای باشیم.

گزارش تصویری:تظاهرات ضد آمریکایی در افغانستان

تظاهرات مسلمانان خشمگین افغانستان در پنجمین روز خود در اعتراض به جنایت زشت نظامیان آمریکایی در سوزاندن کتاب مقدس و آسمانی قرآن کریم و فریاد «مرگ بر آمریکا» به اوج خود رسیده است.

بیداری منطقه صبغه اسلامی دارد

رهبر معظم انقلاب نگاه واقع‌بینانه به صحنه منطقه و جهان را ضرورت حضور قوی و مؤثر در عرصه دیپلماسی دانستند و افزودند: حركت عظیم ملت‌ها، نشانه بیداری آنهاست و این بیداری به استناد واقعیات گسترده و تردیدناپذیر، صبغه اسلامی دارد.

تصمیم خاص مجله تایم در انتخاب شخصیت سال + عکس

مجله تایم آمریکا در تصمیمی منحصر به فرد بر خلاف سالهای گذشته فرد خاصی را به عنوان شخصیت سال انتخاب نکرد و لقب چهره سال 2011 را به پاس انقلابهای مردمی منطقه و جهان به “معترضان” اختصاص داد.

جمهوری اسلامی به کانون اصلی حرکت بیداری ملت‌ها تبدیل شده است

امروز جوانان نيويورك و كاليفرنيا هم شعارهاى مردم مصر و تونس را تكرار ميكنند، از آنها الهام ميگيرند؛ انكار هم نميكنند. جوانان مصر و تونس هم از حزب‌الله و حماس و جهاد اسلامى الهام گرفته‌اند و فرا گرفته‌اند و پنهان نكردند. و معلم اول در عصر جديد، بسيجىِ امام بزرگوار ما بود

طرح: پاک کن بیداری اسلامی

پوستر هایی با موضوع بیداری اسلامی و سقوط دیکتاتور های منطقه

نامه اصلاح‌طلبان فراری خطاب به انقلابیون منطقه!

جمعی از اصلاح‌طلبان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به انقلابیون مصر، لیبی و تونس، از آنان خواستند تا جمهوری اسلامی ایران را الگوی خود قرار ندهند و بر جدایی دین اسلام از حکومت بر مبنای سکولاریسم پافشاری کنند

هرگز به ‌آمريكا، ناتو و رژيم‌های انگليس، فرانسه و ايتاليا اعتماد نكنيد

رهبر معظم انقلاب در نخستین اجلاس بین‌المللی بيدارى اسلامى‌ که صبح امروز در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد به تحولات و قیام‌های مردمی کشورهای اسلامی منطقه اشاره و ضمن بیان خطرات و آسيب‌هاى بزرگى كه بر سر راه این قیام‌ها قرار دارد، پيشنهادهائى در علاج‌جوئى و پيشگيرى از آسيب‌ها و خطرها مطرح فرمودند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.