نقشه آخرین تحولات یمن در تیرماه ۱۳۹۴

در حال حاضر تمرکز انصارالله فتح تعز (75 درصد در دست مخالفان) و مارب (60 درصد در دست مخالفان) و البته حملات پراکنده به مزر عربستان است

حدادعادل:به مذاکره‌کنندگان اعتماد داریم

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه به نوبه خود از مذاکرات احساس دلواپسی می‌کند، گفت: اما به تیم مذاکره‌کننده اعتماد داریم و می‌دانیم فرزندان راستین مملکت در جهت مصالح کشور گام برمی‌دارند.

اختلاف عربستان و امارات درباره یمن

منابع رسانه‌ای خبر داده‌اند که امارات با عربستان درباره علی عبدالله صالح و فرزندش در تحولات یمن دارای اختلاف هستند.

غرب به دنبال بازیافت دیکتاتوری است

درگیری ها میان ارتش و قبایل مسلح ادامه دارد. از سوی دیگر فعالیت های القاعده نیز در کشوری که یکی از فقیرترین کشورهای شبه جزیره عربستان است هر روز سیر صعودی می یابد. با اینهمه نه اعراب و نه دوستان غربی علی عبدالله صالح خیال سرکشی به امورات این کشور را ندارند.

آیا انقلاب «یمن» شکست خورده است؟

«یمن» از جمله کشورهای عربی است که انقلاب مردمی آن با توطئه‌های پیچیده‌ای روبروست؛ عده‌ای معتقدند غرب و هم‌پیمانان عربی آن توانسته‌اند با فریفتن انقلابیون، انقلاب آن‌ها را مصادره کنند…

دیکتاتور فراری یمن آفتابی شد + عکس

دیکتاتور فراری یمن در حالی که آثار سوختگی با وجود چندین عمل جراحی پلاستیک، بر چهره وی مشهود بود، پس از مدتها در برابر دوربینها ظاهر شد و مردم کشورش را به نداشتن درک درست از دموکراسی متهم کرد.

رئيس موساد: عبدالله صالح مرده است

شبکه فرانس 24 و به نقل از رئیس دستگاه اطلاعات خارجی اسرائیل موساد تامیر پردو اعلام کرد که منابع موساد تاکید کرده اند که رئیس جمهور یمن به سبب جراحات شدید مرده است واحتمالا عربستان خبر مرگش را امروز اعلام می کند.

حمله خمپاره‌ای به «عبدالله صالح» كار ايران بود!

سایت صهیونیستی “دبکا” که به انتشار مطالب نظامی – امنیتی مشهور است در گزارشی مدعی شد که مقامات یمنی سعی می کنند ایران را در حوادث اخیر این کشور، متهم کنند.

سفر مشکوک فرمانده ارشد يمنی به عربستان

علي محسن الاحمر، ژنرال جدا شده از حزب رئيس‌جمهور فراري يمن، امروز براي آنچه اطلاع از وضعيت سلامت صالح عنوان شده، به عربستان سعودي سفر كرد.

سومين ديكتاتور عرب با فرار به عربستان سقوط كرد

جوانان انقلابي يمن كه ماهها است با برپايي تظاهرات هاي مسالمت آميز خواستار سرنگوني رژيم حاكم هستند، با فرار «علي عبدالله صالح» به رياض به بهانه درمان به خيابانها آمدند و پيروزي انقلاب يمن را اعلام كردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.