بولدزرها مشغول کارند!

تخریب دوباره مزار شهدا بعد از دستور رهبر انقلاب مبنی بر توقف یکسازن سازی قبور شهدا، در امامزاده بی بی سکینه س صفادشت!

مطالبه گری جواب می دهد

مراحل تخریب ویلای دختر آقای وزیر در لواسان

حقایقی از اتاق مخفی فرعون + عکس

پس از مطرح شدن نظریه وجود اتاق مخفی در آرامگاه یکی از فراعنه مصر باستان، حال دانشمندان با معضل چگونگی تخریب بدون آسیب رساندن به آن مواجه هستند.

تخریب نشانه‌های معماری در شیراز

بافت تاریخی شیراز که نمونه‌هایی از معماری ایرانی و اسلامی آن را می‌شد در بسیاری از بناهای تاریخی شهر مشاهده کرد در حالی از بین رفته که برخی از این نشانه‌های معماری آیات قرآنی و یا نام های مقدس بودند.

طرح افراطی‌ها برای‌تخریب‌ شورای‌نگهبان

حمله به شورای نگهبان در آستانه انتخابات مجلس دهم اتفاق عجیبی نیست، تاریخ سیاسی ایران در چند دهه اخیر بارها شاهد چنین اقدامی از سوی جریانی خاص در کشور بوده است.

فیلم تکان دهنده از تخریب خانه‌ها در فیروزکوه

سیل و طوفان روز گذشته موجب خسارات و تلفات زیادی در شهرهای مختلف شد.

تخریب ۶۴ خانه مجردی در تهران

طرح انضباط اجتماعی در بافت تاریخی منطقه ۱۲ با تخریب ۶۴ خانه مجردی اجرا می‌شود با توجه به اینکه تاکنون در قالب این طرح، چند خانه تاریخی تخریب شده، بیم آن می رود تا در میان آنها، خانه ارزشمند نیز باشد.

گم می‌شویم…

محیط کعبه شبانه روز درحال تغییر است، کارگران بی‌وقفه کار می‌کنند، تمام آثار قدیمی مسجدالحرام درحال تخریب است، فقط یک محیط کوچک در اطراف خانه خدا باقی مانده که دست نخورده است.

«شل شاک» در کمین هزاران سرور در جهان

هکرها با سوءاستفاده از آسیب‌پذیری برنامه Bash بدافزارهایی را بر روی وب سرورهای Nginx و Apache نصب کرده و در حال آسیب زدن به هزاران رایانه هستند.

جلوگیری مالک خصوصی خانه سعدی از مرمت

“سیامک بصیری” گفت: خانه منسوب به سعدی شیرازی، شاعر پر آوازه ایرانی، مالک خصوصی دارد و جلوگیری این مالک از مرمت و بازسازی آن سبب در معرض تخریب قرار گرفتن این خانه شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.