افزایش ظرفیت مترو به 10 میلیون نفر در روز

قالیباف با مقایسه آمار ساخت تونل های مترو در طولسه دهه گذشته، ابراز داشت: از سال 1365 تا 1384حدود 34 کیلومتر تونل مترو احداث شده است اما از سال 84 تا امروز 170 کیلومتر مترو بهره برداری می شود و کارهای نهایی 60 کیلومتر دیگر از خطوط مترو نیز در حال انجام شدن است تا آماده بهره برداری شود.

«کابل» در اسارت خودروها +عکس

راه‌بندان خیابان‌های کابل از جمله چشم‌گیرترین چالش‌های زند‌گی در پایتخت افغانستان است و ساکنان این شهر در نقاط متعددی، از این معضل رنج می‌برند. در کابل به خصوص در ساعات اولیه صبح یا پایان کار ساعت اداری، راه‌بندان‌های چند ساعته رخ می‌دهد.

جزئیات حذف محدوده زوج و فرد از پایتخت

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران جزئیات حذف فیزیکی محدوده زوج و فرد را تشریح کرد.

زنان باید در سطح شهر موتورسواری کنند

الان دوچرخه سواری بانوان در بحث ترافیک و آلودگی هوا تاثیر گذار است و بنابراین باید کمک کنیم که موتورسواری آنها نیز فرهنگ سازی شود.

تعیین ظرفیت معابر شهری تهران

توسط مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران مسائل و چالش‌های مهم حمل‌ونقل و ترافیک پایتخت پایش می‌شود.

«ایست به احترام زندگی» اجرایی شد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور فاتب گفت: از امروز طرح ساماندهی گذرگاه‌های عابر پیاده با محوریت «ایست به احترام زندگی» در تقاطع‌های تهران اجرایی شد؛ همچنین طرح حرکت خودروها بین خطوط نیز در مناطق ۶ و ۸ عملیاتی شد.

آلودگی صوتی، سالانه قاتل۱۰هزار اروپایی

آژانس محیط زیست اروپا اعلام کرد: آلودگی صوتی ناشی از ترافیک و حمل و نقل خودروها سالانه عامل مرگ ۱۰ هزار نفر در اتحادیه اروپا است.

از دست‌فروشان تا کارگاه‌های رها شده

اعضای شورای اسلامی شهر تهران به مسئولان حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری درباره دست‌فروشی در مترو، رعایت ضوابط ایرانی – اسلامی در نماسازی ایستگاه‌های مترو و برچیدن کارگاه‌هایی که پروژه آنها تمام شده تذکر دادند.

خانه‌هایی برای تمدد اعصاب+تصاویر

با اینکه زندگی در شهر دارای مزایایی است اما گاهی اوقات مردم شهر را ترک می‌کنند تا دور از سر و صدا استراحت کنند.

ترافیک پرحجم در جاده های کشور

حجم سفرها در دهه آخر شهریور افزایش یافته است و ترافیک در تمامی جاده ها پرحجم است به گونه ای که تنها در روز پنجشنبه گذشته 11 میلیون تردد جاده ای ثبت شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.