نماهنگ: لبیک یا محمد(ص) با صدای پویا بابایی

ترانه لبیک در واکنش به توهین بی شرمانه به رسول اکرم(ص)، با شعری از عذرا رشیدی نژاد، آهنگسازی و تنظیم کامران میرزایی و با صدای پویا بابایی منتشر شد.

نماهنگ: بغض ۸ ساله با صدای بهمن باقری

نماهنگ «بغض 8ساله» حس فرزندان شهدا نسبت به پدر خود است. این اثر بر اساس ترانه‌ای از مهرزاد ایرانپور و با موسیقی و تنظیم محمدامین حسینی توسط بهمن باقری خوانده شده است.

فراخوان شعر و ترانه برای «بغض دریا»

باشگاه ترانه و موسیقی راه فراخوان شعر و ترانه بغض دریا را منتشر کرد.

مرگ‌ بر آمریکا ترجمه‌ امروزی‌ زیارت عاشوراست

این روزها میثم مطیعی و حامد زمانی را کمتر کسی است که نشناسد. یکی مداح و دیگری خواننده اما با این تفاوت که در مقایسه با دیگران در عرصه آرمان ها و اهداف انقلاب آثار ویژه ای از خود به نمایش گذاشته اند. وجه مشترک کار این دو نفر اشعار گیرا و اثرگذار است. اشعاری که محمدمهدی سیار یکی از سرایندگان آن است.

رونمایی از ترانه جدید با صدای حامد زمانی

جدیدترین اثر موسیقایی حامد زمانی در رثای «شهید مصطفی احمدی روشن»، خواننده جوان و انقلابی برای اولین بار اجرا خواهد شد.

هجمه به حامد زمانی چه دلیلی دارد؟

خواننده‌ای پیدا شده که جدای از اعتقاداتش وقتی می‌خواند دل خانواده شهدا تسکین می‌یابد، وقتی می‌خواند شور انقلابی برخی از طیف جوانان را فرا می‌گیرد، وقتی حماسی می‌خواند احساس غرور می‌کنیم، وقتی درباره امام رضا (ع)می‌خواند دلمان را به مشهد می‌برد. این کارها جای کدام خواننده و هنرمند را تنگ کرده است؟

زمانی: با تشویق رهبری «گزینه‌های روی میز» را ساختم

مقام معظم رهبری در این دیدار راجع به ترانه «مرگ بر آمریکا» فرمودند که ترانه مرگ بر آمریکای شما، مرگ بر آمریکای سال 92 بود؛ شنیدم که به این کار زیاد حمله کردند، بگذار حمله بکنند که اگر حمله نمی‌کردند باید عزا می‌گرفتید؛ شما هم دلسرد نشوید و یکی دیگر هم بسازید.

رویش حماسی ترانه انقلاب با راه‌های نپیموده بسیار

زمانی جوان نسل سومی است. تیپ و سر و وضع او صوری نیست. او خودش است و فیلم بازی نمی‌کند. حزب‌اللهی گری و همراهی با انقلاب اسلامی بیش از صورت و ظاهر فردی و قالب در موضوع، محتوا، مخاطب و نوع اجرای او خود را نشان می‌دهد. قالب کار او نیز سنتی نیست، اما استفاده از موسیقی پاپ موجب تن دادن به اقتضائات خاص آن نیز نشده است.

ترانه جدید حامد زمانی برای پیامبر اسلام

حامد زمانی این آهنگ را در جشن بزرگ میلاد پیامبر(ص) که در مصلی تهران برگزار شد رو نمایی کرد.

حامد محضرنیا قطعه‌ای برای اربعین خواند

حامد محضرنیا ترانه «تو چی داری» را برای ویژه برنامه‌ی اربعین به سفارش برنامهٔ «امروز هنوز تموم نشده» شبکه اول سیما خوانده است. این آهنگ را حامد محضرنیا به همراه مجتبی‌ مینوتن به صورت دو زبانه فارسی-عربی اجرا کرده‌اند.