در ساخت «مرگ بر آمریکا ۹۳» مشارکت کنید

باشگاه ترانه و موسیقی راه که سال گذشته ترانه های «مرگ بر آمریکا» و «گزینه های روی میز» را تولید کرده است در فراخوان امسال خود از شعرا و آهنگسازان دعوت کرده است با توجه به تقارن ۱۳آبان امسال با عاشورای حسینی؛ اشعار و ملودی های خود را متناسب با فضای محرم را برای این باشگاه ارسال کنند.

فریاد ۳۴ ساله موسیقی انقلاب بر سر آمریکا

دولت آمریکا در تمام سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی رفتاری خصمانه با ملت ایران داشته است و از هیچ گونه دشمنی فروگزار نکرده است. همین دشمنی های مداوم موجب شده در بیش از سه دهه اخیر ده ها قطعه موسیقی ضد آمریکایی توسط خواننده های مختلف موسیقی کشور تهیه، تولید و منتشر شده است.

نماهنگ «گزینه‌های روی میز» حامد زمانی +دانلود

گزینه‌های روی میر آخرین اثر حامد زمانی است که در افتتاحیه جشنواره عمار رونمایی گردید. نماهنگ آن توسط دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب تهییه شده است.

شعر: گزینه‌های روی میز

لحظه لحظه خاطرات بهمنی که یک دفعه بهار شد | بهمنی که بوی گل گرفت و سوسن و یاسمن | بهمنی که غرق شوق و شور بود، انفجار نور بود || سرزمینی که نگاش به آسمونه و حسابش از زمین جداست | ذره ذره خاکش از غرور و غیرته | سرزمینی که شن کویرشم، لشکر خداست

فیلم:‌ «گزینه‌های روی‌میز» آخرین اثر حامد زمانی

حامد زمانی شب گذشته در افتتاحیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم‌عمار از جدیدترین اثر خود با عنوان گزینه‌های روی میز رونمایی کرد.

آخرین ترانه حامد زمانی در افتتاحیه عمار اجرا می‌شود

«محسن صفایی‌فرد» مسئول واحد موسیقی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: فردا شب -۱۳ دی ماه- در مراسم افتتاحیه جشنواره عمار یک بخش به رونمایی از قطعه موسیقی جدید با صدای حامد زمانی اختصاص دارد که به صورت زنده اجرا خواهد شد.