لیست دانه درشت های تخریب کننده باغات + اسامی

تا زمانی که قوه قضاییه با تخریب کنندگان باغات در تهران و مشهد و اطراف آن که به طور سازمان یافته و با پشتیبانی کمیسیون های ماده ۵ و به صورت آشکارصورت می گیرد برخورد قانونی نکند نمی توان انتظار داشت که در استان های دیگر و در نقاط دورافتاده مراتع و جنگل ها مورد حفاظت قرار گیرند.

ثریا شیوه‌ درآمدزایی شهرداری‌ها را نقد می‌کند

به گزارش تریبون مستضعفین امشب مستند و برنامه زنده ثریا با موضوع نقد شیوه کنونی درآمد زایی شهرداری ها به روی آنتن می رود برنامه ثریا امشب با موضوع آسیب شناسی روش های درآمدزایی و مدیریت شهرداری ها خصوصا در کلانشهرها به روی آنتن شبکه یک خواهد رفت. در این برنامه مهندس مهدی چمران، رییس […]

۱۲ ماه تدبیر و امید وزارت مسکن: مسکن مهر؛ پر

یکی از وظایفی که قانون اساسی در اصول ۳، ۳۱ و ۴۳ بر عهده دولت گذاشته تأمین مسکن متناسب با نیاز برای اقشار و گروه‌های هدف است. با توجه به این که مسکن کالای خاص است که به شدت مستعد آن است که دچار پدیده شکست بازار شود ـ مانند آن‌چه که هم‌اکنون رخ داده ـ لذا نیازمند دخالت دولت برای هدایت و کنترل بازار مسکن است و نگاه دخالت حداقلی دولت در این زمینه یک آدرس غلط محسوب می‌شود.

عکس: نتایج تراکم‌فروشی در نمای شهر مشهد

این عکس‌ها در فروردین ۹۲ گرفته شده‌اند و نشان از بد‌تر شدن روز به روز وضعیت اطراف حرم دارند.

قالیباف: تراکم‌فروشی در تهران صحت ندارد

شهردار تهران خطاب به اعضای شورای شهر گفت: حق کسی که در جلسه حضور ندارد را ضایع نکنید ضمن اینکه تراکم‌فروشی در تهران صحت ندارد.

آیا شهرداری تهران رویه خود را تغییر می‌دهد؟

متاسفانه تمامی فعالیت های شهرداری تهران به مدد فروش تراکم بوده است که این امر اثرات جبران ناپذیری بر اقتصاد شهر و اقصاد ملی داشته است. بدتر از فروش تراکم ، اعطای «تراکم طبقاتی سیار» بوده است که اثرات آن در آینده مشخص خواهد شد

سیاست‌های شهرداری، علت اصلی افزایش قیمت مسکن

تهران و هر شهری برای مدیریت نیازمند بودجه است، نکته اصلی و مهم این است که شهرداری بودجه ای که نیاز دارد را از دولت نمی گیرد. در هیچ کجای دنیا شهرداری از دولت پول نمی گیرد. باید بودجه را از مردم تامین کند، و از آن طرف، خدمات بدهد، ریشه همه ناملایمات، کجی ها، ناراستی ها، ترافیک و شلوغی،ناهنجاری های اجتماعی و گرانی مسکن و … در همین یک نکته است. می گوییم درآمد، می خواهیم از فروختن شهر تأمینش کنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.