فعاليت آنلاين كودكان را مدیریت کنید

با فرزند خود در مورد نامی که با آن در محیط مجازی نمایش داده می‌شود صحبت کنید. نام وی نباید اطلاعاتی در مورد سن، محل زندگی یا جنیست وی به همراه داشته باشد. به منظور محرمانگی بیشتر بهتر است که این نام با ایمیل وی یکسان باشد.

چرا مهدکودک‌ها را نمی‌شود حذف کرد؟

بازی مهمترین نیاز کودک است و در فقدان برادر و خواهر و همبازی، مادر باید خود، این نقش را بر عهده بگیرد که مهارت، صبر و حوصله زیادی را می طلبد که اکثر مادران ما فاقد این شرایط هستند و سعی میکنند کودکان خود را با برنامه های تلویزیونی سرگرم کنند که گاه تاثیرات مخرب تری از مهدکودک دارد. برخی از خانواده ها نیز که به علت نیاز مالی و اشتغال مادر نمی توانند از کودک خود مراقبت کنند و نیز نمی خواهند آنها را به مهد کودک بسپارند.

به ناچار وجود مهدکودک ها را می‌پذیریم

اما باید بدانیم در کشورهای شرقی مانند ایران و کشورهای مشابه آن، وجود خانواده یک اصل است. این بالطبع در کشورهای اروپایی وجود ندارد و یا کم رنگ تر است و ممکن است در آن جا شیرخوارگاه ها و یا شبانه روزی ها وجود داشته باشند.

بچه‌های مهدكودكی‌ چاق‌ترند!

براساس این گزارش محققان با بررسی ۱۶۴۹ خانواده دارای فرزند و مصاحبه با مادران در خصوص نحوه مراقبت از فرزندان در سنین ۱/۵، ۲/۵، ۳/۵ و ۴ سالگی افزودند: مكانیسم افزایش تعداد كودكان مبتلا به اضافه وزن در برخی از شرایط مراقبت از كودكان هنوز نامعلوم است اما رژیم غذایی نامطلوب و فعالیت بدنی كم از مسیرهایی هستند كه می‌توانند به چاقی منجر شوند.

نقش کارتون در تربیت دهه شصتی‌ها

پخش کارتون‌های قدیمی ذهن را به مقایسه آنها با کارتون‌های جدید هدایت می‌کند و این مقایسه تفاوتِ فرهنگیِ شگرفی به مثابه‌ی یک انقلاب در فرهنگ و مفاهیم اروپا و نیز ژاپن، بعنوان مجری رمان‌های اروپایی، نشان می‌دهد؛ تفاوتی که در آن حیا، عزت نفس و زندگانی اجتماعی تبدیل به قهرمان‌گرائی،‌ شخص پرستی و نفس‌پرستی و حداکثر یک رابطه عشقی متزلزل شده است.

كلاه قرمزي، ‌يك كودك بيست و چند ساله …

روانشناسي عميق اجتماعي، قدرت جاودانگي كلاه قرمزي، بچه اي كه بيست و چند سال دارد است

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.