۱۰ چیزی که مردم آمریکا از آن می‌ترسند

تحقیق این دانشگاه نشان داد که بیشتر آمریکایی‌ها از فسادهای دولتی(۵۸٪) می‌ترسند. در رتبه دوم حملات سایبری(۴۴.۸٪ ) قرار دارد و سومین رتبه نیز ردیابی اطلاعات شخصی از طریق شرکت‌های بزرگ( ۴۴.۶٪) است.

ترس می‌تواند لذت بخش و سرگرم کننده باشد

به گفته کارشناسان، ترس می‌تواند یک اثر لذت بخش و سرگرم کننده برای انسان سالم داشته باشد.

کیف‌قاپی باعث انتشار ترس در جامعه می‌شود

کسانی که جنگ تحمیلی را لمس کرده‎اند می‎دانند، وقتی هواپیماهای جنگی برای بمباران منطقه‎ای در آسمان پدیدار می‎شدند با شکستن دیوار صوتی توحشی را در شهر ایجاد می‎کردند که افراد در جای خود میخکوب می‎شدند. حال نیز موتورسواران کیف‎قاپ، همان وضعیت قرمز را تداعی کرده و افراد با دیدن یک موتور پرسرعت در یک لحظه دست و پای خود را گم می‎کنند.

7 عادتی که افراد موفق ندارند!

خوبی عادت این است که می توان آن را ترک کرد. عادت های بد و غیرمفید را ترک و عادت های خوب را جایگزین کنید. در اینجا عادت هایی را ذکر کرده ایم که اصولا انسان های مفید و موفق در زندگی خود انجام نمی دهند.

مشایی: با دیدن احمدی‌نژاد ترس‌ها می‌ریزد

زحیم‌مشایی گفت: همانطور که با دیدن احمدی‌نژاد ترس‌ها می‌ریزد از سوی دیگر دشمنان و مسئولینی که کارهای خود را بدرستی انجام نمی‌دهند از وی می‌ترسند.

چهار ذکر الهی در چهار حالت بحرانی

امام صادق (ع): در شگفتم برای کسی که از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی برد!

عده‌ای منافق، مردم را می‌ترسانند

حضرت آیت الله ناصر مكارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: عده ای منافق تلاش می كنند دل های مردم را خالی كرده، آنان را ترسانده و به سازش با مستكبرین و دشمنان بكشانند.

چرا غرب آرزوی شهادت سردار سلیمانی را دارد؟

قدرت و وجهه قاسم سلیمانی به عنوان کسی که قدرتمند‌ترین بازیگر عرصه منطقه است در سه سال گذشته افزایش یافته است. برخی از مقامات عراقی او را ستایش می‌کنند

هميشه علت ساده‌اي وجود دارد!

چند وقتی بود در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان معروف، بیماران یک تخت بخصوص در حدود ساعت ۱۱ صبح روزهای یکشنبه جان می سپردند…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.