کی شماها رو ترور میکنه؟

استاد حسن رحیم پور ازغدی:
فیلم مسئولی را دیدم که دنبال خودش ۳۰ تا ماشین اسکورت راه انداخته؛ آخه کی با تو کار داره؟ اصلا خودت اندازه یه دونه از اون ماشین ها ارزش داری؟دیگه کی شماها رو ترور میکنه؟ کسی با شما کاری نداره اینقدر رو خودتون حساب نکنید!

این ترقه‌بازی‌ها بنده را از تدوام مسیر باز نمی‌دارد

حجت‌الاسلام مزارعی مدیرکل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد جزئیات ترور نافرجام خود را تشریح کرد

سالروز ترور شهید «حمید قلن‌بُر»

امروز دوشنبه دوم شهریورماه، سالروز ترور شهید «حمید قلن‌بُر» یکی از «سربازان گمنام» است که در سال 1360 در حالی که مسئولیت واحد اطلاعات در منطقه 6 کشوری را بر عهده داشت به شهادت رسید.

منتظری: مردم منطق ترور را نمی‌پذیرند

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: هیچ‌گاه ترور نمی‌تواند منطقی داشته باشد که عامه مردم آن را بپذیرند.

چه کسی از اعدام میرزا رضا عکس گرفت؟

۱۱۹ سال از اعدام میرزا رضا کرمانی به‌خاطر ترور ناصرالدین‌شاه قاجار می‌گذرد؛ آنچه امروزه از این اتفاق باقی مانده، عکس‌هایی است که عکاس ارمنی از روز اعدام گرفته است

خطر ترور در اروپا رو به افزایش است

نهاد فدرال حفاظت از قانون اساسی آلمان از افزایش خطر ترور در اروپا با توجه به موفقیت‌های داعش خبر داده و درباره افزایش خشونت راست افراطی و تشدید بیگانه ستیزی در آلمان هشدار داد.

اعتراف به تلاش برای ترور رئیس اطلاعات لبنان

یک تبعه سوری که توسط ارتش لبنان بازداشت شد به طرح‌ریزی برای ترور رئیس شعبه اطلاعات ارتش این کشور اعتراف کرد.

مسئولین باید برای شکم، شرف و شعور مردم تلاش کنند

انقلاب ما را از زمانی که متولد شد به ترور متهم کردند در حالی که هیچ انقلابی مانند انقلاب ما قربانی ترور نداشت. در انقلاب فرانسه نزدیک به 60 هزار نفر و در انقلاب شوروی هم چند میلیون نفر را اعدام کردند ولی در انقلاب اسلامی بعد از پیروزی تعداد تمام کسانی که طبق قانون اعدام شدند بسیار پائین بود.

چه کسانی آیت الله خامنه ای را ترور کردند؟

برخی کارشناسان تاریخی «سازمان منافقین» و برخی دیگر «رهروان فرقان» را عامل ترور می‌دانند. اما آیت‌الله خامنه‌ای توسط چه کسی یا گروهی ترور شد؟ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ترور رهبر انقلاب اسلامی، به بازخوانی اسناد ترور ایشان و جزئیات آن بر اساس اعترافات اعضای باقی‌مانده‌ی گروهک فرقان می‌پردازد.

آمار دقیقی از جانبازان ترور نداریم

رئیس انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه گفت: ایران با بیش از ۱۷ هزار قربانی ترور بیشترین قربانیان ترور را دارد که این انجمن بعد از تشکیل، تلاش کرد تا صدای مظلومیت آنان را به گوش جهانیان برساند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.