درک این خیانت اینقدر سخت است؟

در شرط اول FATF تأکید کرده ایران استثناهای خاصی که برای گروههای مبارز با اشغال خارجی، استعمار و نژادپرستی درنظر گرفته را باید حذف کند

متحدان صهیونیسم، «حزب الله» را تروریست می‌نامند

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: کسانی که در سوریه بحران ایجاد کرده‌ و در جنگ های مختلف در کنار صهیونیست ها و متحد آنها بوده اند، «حزب الله لبنان» را تروریست می نامند.

تروریست‌ها به برکت خون شهید همدانی در سوریه دفن می‌شوند

سرلشکر باقری رئیس ارکان و امور مشترک نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید همدانی بنیانگذار دفاع وطنی در سوریه بود گفت: حیف بود که چنین فردی در میدان نبرد شهید نشود.

هلاکت ۱۵۸ تروریست داعش در استان الانبار

منابع امنیتی عراق از هلاکت ۱۵۸ تروریست داعش در استان الانبار در جریان عملیات آزادسازی این استان خبر دادند.

روایت اهالی ادلب از زندگی در شهر تروریست‌ها

با فرارسیدن شب، ادلب شبیه شهر اشباح می‌شود. هیچ رفت و آمدی به چشم نمی‌خورد مگر رفت و آمد تروریست‌ها با ریش بلند و هیچ صدایی شنیده نمی‌شود مگر صدای موتوربرق‌هایی که برای مقرهای آنان برق تولید می‌کند. البته گه گاهی هم صدای تیراندازی‌هایی پراکنده‌، سکوت مهیبی که بر شهر سایه افکنده را می‌شکافد.

غرق شدن قایق پناهجویان در دریای مدیترانه

در ادامه سریال تاسف‌برانگیز غرق پناهجویان در آبهای نزدیک اروپا، رسانه‌‌ها گزارش دادند یک کشتی حامل ۳۰۰ پناهجو در دریای مدیترانه غرق شده است.

سینمای ایران اخته و بی اثر است‎

منتقد سینمای ایران، در جلسه نقد و بررسی فیلم ضد اسلامی تک تیرانداز آمریکایی، با بیان این که برای سینمای ایران که تا این میزان اخته و بی اثر است، متأسفم گفت: شهیدان تا سال های سال برای ما تاریخ هستند و آمریکایی‌ها اگر یک صدم این ها را داشتند مغزها را بمباران می‌کردند.

چه کسانی از حادثه پاریس سود می‌برند؟

اگر جزییات مشکوک حادثه تروریستی پاریس را کنار بگذاریم، اکنون برخی نیروهای خارجی از این فاجعه برای رسیدن به اهداف خاصی استفاده می‌کنند و هدف معماران آنگلوساکسون این است که روسیه و مسلمانان در چشم مردم اروپا دشمن جلوه داده شوند.

درخواست مجدد امریکا برای ضبط دامنه‌های.ir

موضوع ضبط دامنه‌های ir. مجددا با ادعای جبران خسارت به خاطر حوادث تروریستی مورد پیگیری قرار گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.