توان نظامی ایران، تهدیدی برای منافع امریکا

مقایسه گزارشی که اخیرا به کمیته نیروهای مسلح آمریکا ارائه شده، نشان می‌دهد جامعه اطلاعاتی آمریکا نام ایران و حزب‌الله را از فهرست تهدیدات تروریستی علیه آمریکا، حذف کرده است.

ماندلا تا ۲۰۰۸ در لیست تروریستی آمریکا بود

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی در خصوص مرگ رهبر ضدآپارتاید آفریقای جنوبی اعلام کرد که «نلسون ماندلا» تا سال ۲۰۰۸ در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار داشت.

دم خروس تروریست‌ها ازمن‌وتو بیرون زد

شبکه بهایی «من و تو» که با پول رژیم صهیونیستی و از انگلیس پخش می‌شود به حمایت تمام‌قد از تروریست‌های سوریه پرداخت.

کشف خودکارهای تروریستی در مرز+عکس

مرزبانان مستقر در هنگ مرزی زابل با همکاری پرسنل اطلاعات تعدادی کلت خودکاری که از آنها برای انجام عملیات‌های تروریستی استفاده می‌شود را پیش از هرگونه تحرکی در نقطه صفر مرزی کشف کردند.

سلاح جدیدی به نام تروریسم رسانه‌ای غرب

حذف پخش شبکه‌های ایرانی «پرس تی وی» و «هیسپان تی وی» توسط یک شرکت اروپایی، بار دیگر شعار‌های آزادی بیان اروپایی را با چالش جدی روبه‌رو کرده است. شرکت اسپانیایی «هیسپا ست»، از روز اول دی‌ماه پخش دو شبکه خبری ایرانی را به بهانه تبعیت از قوانین اتحادیه اروپا متوقف کرد.

پیام رهبر معظم انقلاب بمناسبت هفتمین روز شهادت جمعی از مردم مومن زاهدان

یكی از اهداف اصلی دشمنان، از این اقدام تروریستی اختلاف‌افكنی و فتنه‌انگیزی مذهبی است اما جمهوری اسلامی اجازه نخواهد داد ایادی استكبار جهانی به هدف خود برسند

مشارکت از روی دست جند الله بیانیه نوشت!

حزب منحله مشارکت با کپی برداری از روی دست جند الله(جند الشیطان) موضع خود را در خصوص عملیات تروریستی مسجد جامعه زاهدان اعلام کرد.

موضع متفاوت روزنامه جمهوری اسلامی درباره عملیات تروریستی زاهدان

در حالی که بسیاری از محافل سیاسی و رسانه ای، عملیات تروریستی مسجد جامع زاهدان را تلاش آمریکا برای تحت الشعاع قرار دادن ناکامی در ماجرای شهرام امیری دانسته‌اند، روزنامه جمهوری اسلامی این موضوع را رد کرد.

دو انفجار تروریستی در زاهدان / شهادت تعدادی از هموطنان

دو انفجار پنجشنبه شب مقابل مسجد جامع زاهدان روی داد که بر اثر آن شماری از هموطنانمان شهید و مجروح شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.