پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فیلم: جنایات تروریست‌ها در شهر حلب

در مستند «حلب، استقامت تا پیروزی» مساجد، کلیساها، هتل‌ها و امکان عمومی و پرجمعیت دیگری که مورد حمله تروریست‌ها قرار گرفته است، به تصویر کشیده شده است و حرف‌های سربازانی که از این امکان دفاع می‌کردند شنیده می‌شود.

ارتش آزاد در آستانه فروپاشی است

روند تحولات میدانی سوریه در حالی همچنان به نفع ارتش پیش می‌رود که تشدید اختلافات میان گروه‌های مسلح و جدا شدن تروریست‌ها از یک گروه و پیوستن به گروه دیگر به مساله عادی تبدیل شده تا نگرانی‌ها در اردوگاه ضد سوری به اوج خود برسد.

عکس: بریدن سر نیروی خودی از سوی داعش

تروریست های گروه موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) از شبه‌نظامیان افراط‌گرای سوریه مرتبط با القاعده بعد از جدا کردن سر «محمد فارس» یکی از دوستان خود٬ در شهر حلب متوجه شدند که اشتباه کرده اند و با اذعان به اشتباه خود خواستار درک و عفو شدند.

فیلم: زنان سوری در جنگ با تروریست‌ها

«شیدایی» روایت زنان و مردان سوری است که پس از حمله تروریستهای تکفیری، کار و زندگی عادی خود را کنار گذاشتند و اسلحه به دست گرفتند تا از خاک سرزمین سوریه دفاع کنند.

وحشی‌گری دیگری از تروریست‌های تکفیری

موسسه «المناره البیضاء» شاخه تبلیغاتی گروه تروریستی جبهه النصره وابسته به شبکه القاعده تصویر جسدی را در نشان داد که یک قلاده سگ درحال تکه و پاره کردن آن است.

قدردانی ویژه تروریست‌ها از جهاد نکاح

عربستان سعودی و برخی دیگر از کشورهای حوزه خلیج فارس ارتباط مستقیمی با گروه های تروریستی دارند و فعالیت خادمه های مجاهد را احتمال در راستای جهاد نکاح دانستند.

تنها ژاپنی عضو داعش فرار کرد

فوجیموتو، به عنوان اولین ژاپنی که شرایط دشوار جنگ در سوریه را تجربه کرده می‌گوید تکفیری‌ها پیوندهائی با آمریکا و صهیونیست‌ها دارند و به هیچیک از اصول اخلاقی پای بند نیستند.

«انتحاری زنده» وارد سوریه شد+عکس

منابع خبری گزارش دادند احمد عبدالله الشایع تبعه عربستانی ملقب به انتحاری زنده برای پیوستن به تروریست‌ها در سوریه وارد این کشور شده است.

حمله خمپاره‌ای به حرم حضرت زینب(س)

در پی حملات خمپاره‌‌ای تروریست‌ها به حرم حضرت زینب «س» دست کم چند شهروند سوری از جمله ۵ کودک زخمی شدند.

عکس: خطرناک‌ترین تروریست‌های دنیا

از ایمن الظواهری تا دوکو عمروف از جمله خطرناک‌ترین تروریست‌هایی هستند که در حال حاضر بیشتر آنان در سوریه دربرابر ارتش اسد قد علم کرده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.