کماندوهای سعودی به کمک تروریست‌ها رفتند

رسانه‌های عربی وابسته به آل سعود تصاویری از نظامیان اشغالگر سعودی در بندر عدن برای کمک به گروه‌های تروریستی مسلح و شبه نظامیان مزدور را منتشر کردند.

فهرست اقدامات تروریستی 100 سال اخیر آمریکا

تولید،‌ حمایت، همزیستی و مدیریت تروریسم براساس اسناد تاریخی یکی از وجوهات ممیزه سیاست خارجی آمریکا در روابط با ملل و دُوَل خارجی است. آنچه تاریخ در خود ثبت و مقامات آمریکایی به آن اذعان دارند مشخص می کند که منبع و مصدر تروریسم جایی غیر از منطقه خاورمیانه است.

بررسی افکار تروریستی جریان استکبار

شکل گیری واژه تروریست در ادبیات امنیتی پیشینه‌ای عظیم و حتی در بعضی از رهیافت‌ها به قبل از تولد عیسی مسیح (ع) و به عبارت دیگر پس از شکل گیری اولین کلون و جامعه اجتماعی بر می‌گردد. بر همین اساس در این نوشتار بر آن هستیم تا با پرداختن به موضوع تروریست دولتی، نقش آن را در جامعهٔ اجتماعی بشر به ویژه منطقهٔ نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی روشن نماییم.

آیا «نماد جنسی هالیوود» قربانی تروریسم شد؟

اسناد تازه انتشار یافته‌ای از پلیس آمریکا از موضوعی پرده بر می‌دارد که سالهای طولانی موضوع تحقیقات و گمانه زنی‌های فراوانی بوده است.

مبانی نظری تروریسم از نگاه استاد رحیم‌پور

خداوند برای مهار اشغال‌گری و تروریسم، “جهاد” و “قصاص” را واجب کرد. جنبش‌های پارتیزانی ضد اشغال‌گر، گروه‌های آزادی‌بخش و مبارزان علیه استعمار و استبداد، علیه ستم و تحقیر انسان، علیه پدران خشونت و در خدمت بشریت، عمل می‌کنند و مبارزه‌ی آنان مقدس است زیرا آدم‌کشان و متجاوزان را مهار می‌کنند.

دانشمندان هسته‏‌ای ایران، بی‏‏‌گناه نبودند که کشته شدند

روزنامه کوریا هرالد در گزارشی تحت عنوانK«کارشناسان اسرائیلی از کره جنوبی خواستند واردات نفت ایران را تحریم کند» به جلسه ای در سفارت رژیم صهیونیستی اشاره می کند که طی آن 3 تن از کارشناسان امنیتی رژیم اسرائیل با تنی چند از خبرنگاران رسانه های کره گفتگو کردند. به گزارش خبرنگار مهر، در گزارش این […]

اقدام مجلس در احقاق حقوق قربانيان تروريسم در ايران

تباني ميان گروه‌هاي تروريستي و قدرت‌هاي غربي مشهود است. به عنوان نمونه سازمان‌هاي اطلاعاتي همچون «سيا» و «موساد» به حلقه رابطه منافع ملي كشورهاي خود و گروه‌هاي تروريستي تبديل شده‌اند. تروريست‌ها در ازاي ترور ايرانيان، پاداش سياسي دريافت مي‌كنند.

اگر راه ترور باز شد، میلیون‌ها مسلمان مقابله به مثل خواهند کرد

رئیس قوه قضاییه گفت: غربی‌ها باید بدانند که اگر راه ترور باز شد؛ حتماً لازم نیست که ایران انتقام خون جوانان و دانشمندان هسته‌ای خود را بگیرد، بلکه در آن صورت میلیون‌ها مسلمان در سراسر جهان خودشان راه مقابله با این ترورها را خواهند یافت.

وزیر امورخارجه: عذرخواهی آمانو فایده ندارد

صالحی گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طبق اساسنامه خود حق ندارد اطلاعات مربوط به کشورهای عضو را در اختیار دیگران قرار دهد اما متاسفانه آژانس نسبت به این امر درست عمل نکرده است.آقای آمانو عذرخواهی کردند اما این عذرخواهی فایده‌ای ندارد باید اقدام جدی در آژانس صورت گیرد.

پیشنهادهایی برای جلوگیری از ترور دانشمندان

در بررسی ترور اخیر دانشمندان ایرانی به نظر می رسد که دشمن از بمب ها ی مغناطیسی استفاده فراوانی می کند. سیستم هایی در دسترس است که با ایجاد مدار الکتریکی می توانند در واقع مغناطیس را دفع کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.