شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

چه کسی عامل ترور آیت الله خامنه ای بود؟

یکی از اشتباهات رایج تاریخ این است که ترور آیت الله خامنه ای در روز 6تیر را کار گروه مجاهدین خلق می دانند؛ در حالی که خود شخص آیت الله خامنه ای چند سال پیش در پینوشت یک مقاله این مسئله را رد کرده بود و گروه فرقان را مسئول دانسته بودند.

سخنرانی ناتمام آیت‌الله خامنه‌ای +صوت

قبل از تحقیق قضاوت نکردن و منتظر روشن شدن بودن. این یک. وقتى که درباره‌ى فلان مسأله راجع به امور سیاست اطلاع ندارید، کسى را هم پیدا نکردید دم دستتان که بیاید بایستد این‌جا و جواب بدهد، یا نامه نوشتید و جواب نگرفتید، از روى حدس و گمان قضاوت نکنید

فیلم: خدا از من توقع انجام خدمت بزرگی را دارد

همه بی‌تابند، شعار می‌دهند و دلتنگی‌شان را فریاد می‌کنند؛ شعار پشت شعار و با هر شعاری مُشتی به هوا برمی‌خیزد. دست‌ها که بالا و پایین می‌روند، گویی موج خروشان دریاست که به ساحل امن رسیده باشد. پرده کنار می‌رود و امامی با دستِ آسمانی‌شده‌ی پنهان در جامه‌اش، وارد می‌شود…

حالا وقت آن است که با مردم، از پاسخ این سوال بگویند: چرا خدا من را برگرداند؟

«ترکیب التقاط و ترور» منتشر شد

در این کتاب با تکیه بر اسناد دادستانی انقلاب به جزییات ترورهای گروه فرقان پراخته شده و برای اولین بار از ترور آیت الله خامنه ای در 6 تیر 1360 در مسجد ابوذر به وسیله اسناد معتبر رمزگشایی می شود.

ناگفته‌های رييس محافظان از روزی که «حافظ ۱۰» ترور شد

در طول مسير حركت به سمت بيمارستان مي خواستم دكتر منافي، زرگر و فياض بخش را ازطريق بيسيم تهران كه در آن زمان به طور مشترك توسط سپاه، كميته و شهرباني استفاده مي شد، با خبر كنم اما شبكه خيلي شلوغ بود و مجبور شدم، داد بزنم و بگويم كه ‘ حافط 10’ ترور شده و سكوت كنيد، من پيام دارم.

داستان ترور

این نماهنگ، روایت نزدیكان و تیم پزشكی حضرت آیت الله خامنه‌ای از سوء قصد به ایشان در ششم تیرماه سال 1360 است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.