تقدیر همسر شهید هسته‌ای از فیلم «روباه»

این روزها در حالی فیلم سینمایی «روباه» بر روی پرده‌های نقره‌ای سینماهای کشور حضور دارد که این فیلم یکی از مهمترین فیلم‌های جشنواره سی‌وسوم جشنواره فیلم فجر بود.

نجابتش باعث جواب مثبت به خواستگاریش بود

یک بخش از ماجرای زندگی، «مرد» است و بخش دیگر آن «زن». این دو باهم یکی می‌شوند و نتیجه‌اش می‌شود «زندگی».

شهید داریوش رضایی نژاد در آینه خاطرات

تلفن همراهش زنگ خورد. داریوش دستش بند بود. گفت: ببین کیه؟ دیدم نوشته مشکوک. گفتم: مشکوک دیگه کیه؟ گفت ولش کن. جواب نده. چند روزیه زنگ می‌زنه و از من اطلاعات می‌خواد. رقم خوبی هم پیشنهاد میده.

این روزهای آخر مرتب تماس می‌گرفت و دیگر خبری هم از پیشنهاد رقم‌های بالا نبود. فقط تهدیدش می‌کرد. آخر سر هم کار خودش را کرد.

رونمایی از ترانه جدید با صدای حامد زمانی

جدیدترین اثر موسیقایی حامد زمانی در رثای «شهید مصطفی احمدی روشن»، خواننده جوان و انقلابی برای اولین بار اجرا خواهد شد.

چگونه میراث شهید شهریاری برگ برنده ایران در مذاکرات هسته‌ای شد؟

در بهمن ماه 88 ایران از عزم خود برای تولید اورانیوم 20 درصد خبر داده بود و دوربین های آژانس نیز چرخش سانترفیوژها به منظور تولید اورانیوم با این غلظت را ثبت می کردند اما کشورهای غربی با توجه به تعداد کم سانترفیوژها در نطنز و همچنین پیچیدگی غنی سازی 20 درصد در مقیاس صنعتی این موضوع را جدی نمی گرفتند. با این حال ایران به فناوری غنی سازی 20 درصد دست پیدا کرده بود. شهید شهریاری توانسته بود با اتصال دو آبشار 164 سانترفیوژی به یکدیگر (328 سانترفیوژ) و دستیابی به فرمول پبچیده تزریق اورانیوم 5 درصد به اولین سانترفیوژ این دستاورد را برای ایران به ارمغان آورد.

روایتی از ترور دانشمندان هسته‌ای کلید خورد

فیلم تلویزیونی «ذهن خاموش» با موضوع محوریت نحوه ترور دانشمندان هسته‌ای توسط تروریست‌ها در تهران کلید خورد.

چرا عربستان از دانشمندان ایران می‌ترسد؟

کارشناس لبنانی مسائل استراتژیک با تاکید بر نقش عربستان در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران گفت که این گونه ترورها هرگز به اهداف خود نمی رسد زیرا ایران هزاران دانشمند هسته‌ای در اختیار دارد.

وقتی ریاض با موساد هم‌کاسه شد

یک روزنامه نگار آمریکایی عربستان سعودی را به تامین هزینه‌های عملیات موساد برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران متهم کرد.

ترور دانشمندان هسته‌ای نتیجه خباثت غربی‌ها و انفعال داخلی‌ها بود

از نظر این‌ها دیپلماسی فعال یعنی آوردن جک استراو و یوشکا فیشر و دومینیک دویلپن به ایران بود و امنیت نظام و ما را تحویلشان بدهند که تا همین الآن ترور دانشمندان هسته‌ای ما از خباثت‌های همین کشورهای اروپایی و انفعال همین داخلی هااست و هنوز هم پایشان گیر است.

چگونگی ترور رضائی‌نژاد و دستگیری عوامل آن از زبان وزیر اطلاعات

اين ترور ويژگي خاصي داشت و آن متفاوت بودن آن نسبت به ترورهاي قبلي بود. تروريست‌ها قصد داشتند دستگاه اطلاعاتي ما را منحرف كنند. در ترور شهيد رضايي‌نژاد برخلاف ترورهاي قبلي از اسلحه كلاش و تيراندازي استفاده شد