شباهت سلفی طراح حملات ۱۱ سپتامبر با ایرانی متهم به ترور سفیر عربستان

مقامات آمریکایی با انتخاب ارباب سیر به عنوان متهم ترور سفیر عربستان یا دچار یک اشتباه استراتژیک شدند و یا تلاش دارند تا ایران و القاعده را در کنار هم قرار دهند.

ارائه پیش‌نویس قطعنامه سناریوی آمریکا و عربستان علیه ایران

پیش نویس این قطعنامه از اعضای مجمع عمومی سازمان ملل متحد می خواهد “توطئه ترور سفیر پادشاهی عربستان سعودی در آمریکا” را محکوم کنند. خزایی ارائه پیش‌نویس قطعنامه در خصوص طراحی و اقدام به ترور سفیر عربستان در مجمع عمومی سازمان ملل را در نوع خود بی‌سابقه و آن را بدعتی خطرناک، غیر قابل قبول و باعث هتک حیثیت آن سازمان دانست.

دفتر رئيس جمهور: با 100 سند ماهیت حقیقی مستکبران را برملا خواهیم ساخت

دفتر رييس جمهور در آستانه روز ملي مبارزه با استکبار جهاني و دانش آموز، با انتشار بيانيه اي تاکيد کرد: ملت بزرگ ايران اين بار نيز مانند هميشه پيشاپيش ملت‌هاي آزاده، از سويي خوي جنايت و تجاوز مستکبران را با اسناد روشن و مدارک متقن و بيش از «صد سند مربوط به دست داشتن دولت آمريکا در عمليات‌هاي تروريستي» ساليان دور و نزديک برملا خواهد ساخت.

با ارائه صد سند تروریستی آبروی آمریكا را در جهان خواهیم برد

ما یكصد سند غیرقابل خدشه از نقش امریكا در هدایت ترورها و تروریست ها در ایران و منطقه داریم كه با ارائه این صد سند، آبروی امریكا و مدعیان حقوق بشر و مبارزه با تروریسم را در افكار عمومی جهان، خواهیم برد.

ایران طی نامه‌ای خواستار عذرخواهی دولت آمریکا شد

شبکه خبری ان‌بی‌سی نیوز آمریکا ساعتی پیش در خبری اعلام کرد که تهران خواستار عذرخواهی رسمی واشنگتن از دولت جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی شده که آنها را متهم نموده است.

ارباب‌سيار اتهامات عليه خود را رد کرد

مرد ايراني-امريکايي متهم به توطئه براي ترور سفير سعودي در امريکا، در دادگاه فدرال نيويورک حاضر شده و اتهامات وارد به خود را رد کرده است.

وزير امور خارجه ترکيه: ادعاهای ضدايرانی امريکا بي‌پايه است

وزير خارجه ترکيه مي‌گويد، امريکا نتوانسته است براي اثبات اتهاماتش عليه ايران مبني بر دست داشتن اين کشور در توطئه ترور فرستاده سعودي به واشنگتن، مدارک و شواهد قابل قبولي ارائه دهد.

موساد درپس اتهام امريکا عليه ايران

يک تحليل‌گر سياسي مي‌گويد، ادعاي تازه امريکا عليه ايران بر پايه حمايت همه‌جانبه از سوي سازمان اطلاعات رژيم اسرائيل (موساد) از اين اتهام بوده است.

عضو سپاه قدس در سناريو آمريکا عضو منافقين از آب درآمد!

بر اساس اخبار بدست آمده از منابع موثق، پلیس بین الملل (اینترپل) اطلاعات جدیدی در مورد فردی بدست آورده که از او به عنوان متهم ردیف دوم در طرح ادعایی ترور سفیر عربستان یاد شده است.

ارتباط طرح ترور سفير عربستان با برائت از مشرکين

فضاي سياسي منطقه و جهان اسلام آنقدر عرصه را بر آل سعود تنگ کرده است که نسبت به برگزاري مراسم ابراهيمي برائت از مشرکين توسط حجاج هشدار مي‌دهد و البته در پس اين هشدار نگراني‌هاي شديد حاکمان عربستان نيز ديده مي‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.