تریبون مستضعفین را در تلگرام دنبال کنید

كانال اطلاع رسان پايگاه اطلاع رساني تریبون مستضعفین در برنامک پیام‌رسان تلگرام آغاز به کار کرد.

نظرسنجی: هنگام خرید ایرانی بودن کالا برای شما مهم است؟

نظرسنجی جدید تریبون مستضعفین از شما می‌خواهد که به این پرسش پاسخ دهید: هنگام خرید ایرانی بودن کالا برای شما مهم است؟

تکذیب دروغ‌پردازی «صدا» درباره تریبون مستضعفین

تریبون مستضعفین پایگاه مستقل خبری تحلیلی است که بدون وابستگی به هیچ نهاد و ارگانی در ۲۵ خرداد ۸۸ توسط گروهی دانشجو در جهت روشنگری و مقابله با کودتای سبز و دروغ بزرگ تقلب در انتخابات و در جهت صیانت از آرا مستضعفین شکل گرفت و تا کنون به حیات خود ادامه داده است و سابقه آن به پیش از تشکیل مجتمع رسانه‌ای اطلس برمیگردد

مردم برای فعالیت در NGOها احساس نیاز نمی‌کنند

در کشورهایی که معنی NGO به درستی جا افتاده است چون مردم با پرداخت مالیات تا حدود زیادی هزینه‌های دولت را تأمین می‌کنند لذا خود را محق می دانند تا در اموری که دولت پیش رو دارد دخالت داشته باشند. دولت هم به پشتیبانی مردم در پیشبرد برنامه های خود نیاز دارد لذا این همکاری متقابل زمینه را برای فعالیت بیشتر NGO ها فراهم می کند.

قهرمانانِ واقعیِ یک زندگیِ واقعی

من از رسانه‌ای چون «رجانیوز» انتظار ندارم که ذهنیت های تند سیاسی خود را کنار زده و نیمه پر لیوان «فرهنگ و هنر انقلاب» را ببینند، اما از «تریبون مستضعفین» چرا. در اینجا باید از سایت تریبون انتقاد کرد، چراکه امثال من که به دنبال رسانه های مردمی، انقلابی و اخلاق گرا هستیم، آن را رسانه خود می دانیم. «تریبون مستضعفین» قرار بود حرف جدید بزند نه اینکه حرف رسانه های افراط و تفریط موجود را بازتولید کند.

خامنه‌ای دات‌‌آی‌‌آر را هم فیلتر می‌کنید؟!

هر سخنی که مورد توجه رسانه‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد الزاما به معنای ناردست بودن آن نیست.

تاملی بر مشکل رسانه‌ی امت حزب‌الله

از ضعف قانون و عمل‌کردهای سلیقه‌ای در حوزه سایبر که بگذریم، اسف‌ناک‌تر آن است بعضا جوانان حزب‌اللهی چون حامی بزرگ سیاسی اقتصادی ندارند، مورد ظلم قرار می‌گیرند. برخوردهای شبه‌قانونی و غیرقانونی با نسل جوان ارزشی، حتی مقام معظم رهبری را در حمایت از جوانان انقلابی به عرصه کشاند.

تریبون مستضعفین رفع فیلتر شد

تریبون مستضعفین که به دستور دادستان تهران فیلتر شده بود پس از گذشت دو ماه رفع فیلتر شد.

سایت‌ها و وبلاگ‌ها و آنچه رئیس دستگاه قضایی گفت

آملی لاریجانی: روزنامه‌ها، رسانه‌ها و تمامی افراد و گروه‌هایی که دارای تریبون هستند باید بدانند که حق سوءاستفاده از این قدرت را ندارند گرچه متاسفانه برخی روزنامه‌ها، سایت‌ها و حتی وبلاگ‌هایی که مثل قارچ روییده‌اند براحتی به افراد توهین می‌کنند و همواره در مقام افترا و شایعه‌پراکنی هستند و حتی آن هنگام که دستگاه قضایی بر حسب وظیفه قانونی خود به برخورد با این متخلفان می‌پردازد طلبکارانه اعلام می‌کنند که چرا دستگاه قضایی برخورد می‌کند.

قوه‌قضائیه را نسبت به از دست دادن سرمایه­‌ مردمی نظام تنبه می‌­دهیم

رکن قضائی کشور را به اجرای اصل ۱۵۶ قانون اساسی که برنظارت‏ بر حسن‏ اجرای‏ قوانین تأکید می‌کند، دعوت می‌­نماییم. قوه مذکور را نسبت به از دست دادن سرمایه­‌ی مردمی نظام تنبه می‌­دهیم. واکنش سرکوبی نسبت به انتشار یک مطلب آن هم توسط دانشجویان مسلمان انقلابی که نظام به وجود آن‌ها افتخار می‌­کند و نسبت به حمایت­‌هاشان در موارد متعدد احساس نیاز می‌­نماید، باید دلیل خیلی مهمی داشته باشد.