کشیش هتاک آمریکایی،سیب‌زمینی‌فروش شد

کشیش آمریکایی هتاک که چندین مرتبه به قرآن کریم اهانت کرده و اقدام به سوزاندن آن کرده بود، هم‌اکنون در فروشگاهی در فلوریدا به فروختن سیب‌زمینی سرخ کرده اشتغال دارد.

تری جونز دوباره به پیامبر توهین کرد

عمران فراست در این فیلم خود را به عنوان «یک مسلمان سابق پاکستانی که اکنون به شهروند اسپانیایی بودن خود افتخار می‌‌کند»، معرفی‌ کرده است. در تیزر تبلیغاتی این فیلم همزمان با نمایش صحنه‌هایی از مسلمانان، مساجد و قرآن همراه با حملات به برج‌های دوقلو و حمله به قطارهای متروی مادرید در 11 مارس سال 2004 دیده می‌‌شود، فراست می‌‌گوید: اسلام دومین دین بزرگ روی زمین و مسلمانان می‌‌گویند، دین صلح و سازش است اما شواهد چیز دیگری را نشان می‌‌دهد.

«راز» توهین به پیامبر را واکاوی می‌کند

در این برنامه شهریار بحرانی کارگردان فیلم‌های سینمایی ملک سلیمان و مریم مقدس(س) و عباس لاجوردی مستندسازی که توانسته با تری جونز، کشیش آمریکایی و کاریکاتوریست دانمارکی مصاحبه کند حضور دارند.

ممانعت آلمان از ورود «تری جونز» افراطی

وزیر کشور آلمان تاکید کرد مانع از ورود کشیش هتاک به اسلام به آلمان خواهد شد.

فتنه‌ توهین به پیامبر بیداری اسلامی را به کدام‌سو می‌برد؟

رسانه‌های غربی تلاش کرده‌اند که حمله به سفارت‌خانه‌های آمریکا را به گروه‌های سلفی و تکفیری نزدیک به القاعده نسبت دهند. آنان سعی دارند با سوءاستفاده از این واقعیت که سازنده‌ی فیلم از قبطیان مصری است و این گروه عامل درگیری همیشگی با سلفی‌های مصر‌اند، این امر را صرفا بروز اختلافات قومی جدیدی در مصر نشان دهند.

محتوای فیلم موهن علیه پیامبر چیست؟

دولت آمریکا که اینک با خشم مسلمانان بیدارشده مواجه شده است تلاش می‏کند خود را از این اقدام موهن بری کند؛ اما آیا می‏توان باور کرد که ساخت فیلمی با سرمایه هنگفت ۵ میلیون دلاری و نیز اقدامات مستمر کشیش دیوانه بدون اطلاع و رضایت مقامات کاخ سفید انجام شده باشد؟

مسجد محبان قرآن سوزی مقیم منهتن!

1- تری جونز کیست؟ الف- کشیش 58 ساله ی کلیسای کوچک «داور ولد اوتریچ» در ایالت فلوریدا که قبلاً هتل داشته و ورشکست شده است. او یک مدرک دکترای افتخاری دارد که بخاطر استفاده از این مدرک تقلبی و جعل عنوان «دکتر»، جریمه هم شده است. او آنقدر در آلمان گند بالا آورده که به […]

شیطان در برابر قرآن (کاریکاتور)

خانه کاریکاتور ایران در پی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن، نمایشگاهی در دو بخش کارتون و کاریکاتور با همین موضوع و با عنوان «شیطان در برابر قرآن» در روز دوشنبه، ۲۲ شهریورماه ۱۳۸۹ برگزار کرد.

نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «شیطان در برابر قرآن»

خانه کاریکاتور ایران در پی هتك حرمت به ساحت مقدس قرآن، نمايشگاهي در دو بخش كارتون و كاريكاتور با همين موضوع و با عنوان «شيطان در برابر قرآن» در روز دوشنبه، 22 شهریورماه 1389 برگزار کرد.

تجمع دانشجويان مقابل دفتر حافظ منافع آمريكا در ايران

دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در اعتراض به هتك‌حرمت قرآن‌كريم در آمريكا، فردا مقابل دفتر حافظ منافع اين كشور در ايران (سفارت سوئيس) تجمع مي‌كنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.