متقاضیان وام ازدواج ظرف 12 روز اقدام کنند

بانک مرکزی اعلام کرد: متقاضيان تعيين شعبه شده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، حداکثر ظرف 12 روز کاري نسبت به تکميل مدارک خود اقدام کنند.

جهانگیری: بیکاری به درجه هشدار رسید

پس از رئیس جمهور، وزیر کار، وزیر اقتصاد، وزیر کشور و مشاور اقتصادی دولت، حالا نوبت به معاون اول رئیس جمهور رسید که از خطر بزرگ بیکاری در کشور سخن بگوید. جهانگیری با تاکید بر اینکه بیکاری در حال حاضر به درجه هشدار رسیده، نسبت به عملکرد عجولانه دولت سابق در اجرای طرح بنگاه های کوچک زودبازده انتقاد کرده و آن را دلیلی بر ایجاد مالیات معوق 80 هزارمیلیاردتومانی بانکی دانسته است.

احتمال ادامه رکود تورمی در بخش مسکن

اگر وزارت راه و شهرسازی توجه ویژه‌ای به طرح‌های افزایش تسهیلات و مسکن اجتماعی داشته باشد می‌تواند اثرگذاری در این بخش را بالا ببرد.

منتقدان دیروز برای استفاده از صندوق عجله دارند

علاوه بر آن موضوعی که بسیار تعیین کننده است، برجسته ساختن ضرورت کاهش اتکا به منابع حاصل از نفت و امکان پذیری استمرار اتکا به درآمدهای نفتی کشور در سال های نه چندان دور و امکان کاهش چشمگیر صادرات نفت است.

نرخ سود تسهیلات بانکی ۲۶ درصد شد

همواره یکی از مسائلی که بین تمام اقشار جامعه مطرح بوده و کماکان هم هست موضوع وام بانکی و سود آن می‌باشد. دریافت وام از سیستم بانکی از سالهای دور تاکنون برای برخی از اقشار جامعه آرزویی بیش نبوده و برای برخی دیگر به راحتی آب خوردن می‌باشد. همیشه گفته و شنیده شده که مطالبات […]

افزایش نقدینگی؛ 6 ماه در برابر 6 سال مسکن مهر

در حالیکه دولت یازدهم با انتقاد شدید از دولت های گذشته در بخش افزایش نقدینگی، ارائه خط اعتباری به مسکن مهر و افزایش پایه پولی را دست کردن در جیب مردم و تورم زا اعلام کرد، آمارهای جدید حکایت از آن دارد که نقدینگی در شش ماهه گذشته به میزان 40 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است

پرداخت ۲۵ میلیون تومان برای خرید مسکن

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به روش‌های بهره‌مندی متقاضیان از تسهیلات خرید، تعمیر و ساخت، گفت:مشتریان می‌توانند در صورت کسب امتیاز و شرایط لازم از تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی خرید مسکن استفاده کنند.

پرداخت تسهیلات مسکن به زوج‌های کم‌درآمد

آنچه که مد نظر قرار می‌گیرد این است که، ‌آیا این طرح با این مفاد و چارچوب، طرح مناسبی برای اجرا به شمار می‌آید؟ و با اجرای این طرح می‌توان امیدوار بود که میزان ازدواج افزایش یابد؟ با نگاهی گذرا نسبت به مفاد طرح می‌توان به کلیاتی از معایب و مزایای این طرح در حیطه مسائل اقتصادی، ‌فرهنگی و اجتماعی رسید.

تسهیلات مسکن از چه طریقی تامین شود؟

مدیر عامل بانک مسکن با بیان اینکه تأثیر افزایش سقف تسهیلات بر روی گران شدن مسکن در شرایط مختلف اقتصادی متفاوت خواهد بود، گفت: چنانچه اقتصاد در رکود به سر برد، افزایش سقف تسهیلات می‌تواند موجب رشد اقتصادی با حداقل افزایش قیمت‌ها شود.

تغییر تسهیلات فرزندان هیات علمی در کنکور

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره آخرین تغییرات آیین نامه تسهیلات فرزندان اعضای هیات علمی در آزمون سراسری گفت: مهمترین تغییر این آیین نامه امکان انتقال فرزندان به شهر محل خدمت عضو هیات علمی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.