قصه میرزایی‌ها و تشکل‌های دولت ساخته +فیلم

میرازیی را باید نماینده تفکری دانست که نگاهش به جریان دانشجویی نگاه پرتقالی است. در این نگاه تشکل دانشجویی پرتقال؛ یعنی تشکل‌ها را همچون پرتقالی می‌دانند که بعد از حداکثر استفاده سیاسی، تفاله آن را به کنار انداخته و در تریبون عمومی از حذف آن سخن می‌گوید.

خواسته ملت لغو یکجا و یک‌مرحله‌ای تحریم‌هاست

تشکل‌های بسیجی ۸ دانشگاه بزرگ کشور اعلام کردند مهم‌ترین خواسته ملت ما در قبال توافق در مذاکرات این است که همه تحریم‌ها یک‌جا و در یک مرحله لغو شوند.

فرزندان خمینی سکوت نمی‌کنند

این یک اتفاق تاریخی در مسیر سرنوشت مهاجرین افغانستانی در ایران است.سرانجام مساله مهاجرین به جنبش دانشجویی هم رسید.بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای به کلیپ شرم‌آور این روزها اعتراض شدیدی کرد.

سایت اتحادیه انجمن‌های اسلامی هک شد

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه سایت اتحادیه انجمن‌های اسلامی هک شده است، گفت: پیوستن این تشکل دانشجویی به دفتر تحکیم وحدت صحت ندارد.

مسئولین به تریبون‌های یکطرفه در دانشگاه معتقدند

مسئولین در دوره انتخابات به دنبال وعده دادن هستند، گوش شنوا می‌خواهند و دانشجویان بهترین ناقلان این وعده‌ها به جامعه‌اند. اما چند ماه پس از روی کارآمدن و زمان گزارش عملکرد‌دادن از آن وعده، دیگر تمایلی به حضور ندارند و محافظه‌کار می‌شوند. برخی مسئولان برای حضور در دانشگاه به دنبال سالن همراه می‌گیرند. یعنی سالنی که تشویق‌شان کند و با آنها همراهی کند. این تصور اشتباهی است.

گفتمان امام مبتنی بر صدور انقلاب است نه تنش‌زدایی

هر تشکیلاتی کار مراقبت فکری و تئوریک صحیح نداشته باشد دچار استحاله می شود. این اتفاق در برخی نهادها و مکتب‌های حکومتی و تشکیلاتی رخ داد امام(ره) توصیه‌شان به انجمن‌های اسلامی همواره این بود که مراقب این تشکل‌های باشید و ببینید چه کسانی وارد این تشکل‌ها می‌شوند وبه اسم اسلام در آن حرف می‌زنند.

جزوه «پیگیری تخصصی مسائل نظام»: شیوه نامه کارعلمی فعالان دانشجویی +دانلود

دهه عدالت و پیشرفت و ورود انقلاب به مرحله ایجاب و تلاش برای تحقق دولت اسلامی (در قالب تغییر روش و منش مسئولین) و جامعه اسلامی (در قالب اصلاح ساختارها و تغییر اخلاق، سبک زندگی مردم و مهندسی فرهنگی و اصلاح فرهنگ عمومی و…) لوازم متعددی دارد که از جمله اصلاح رویکردهای جنبش دانشجویی را ضروری می‌سازد.

فیلم: حاشیه دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

به گزارش تریبون مستضعفین دوربین باشگاه خبرنگاران جوان دیدار دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب را به شکلی متفاوت گزارش کرده است. [jwplayer mediaid=”224513″] دانلود

انجمن اسلامی علم و صنعت مجوز ندارد

پس از این اقدام وزارت علوم طی پیگیری های انجام گرفته٬ مسئولین دانشگاه از این مسئله ابراز بی اطلاعی نمودند و اعلام کردند که مدرکی دال بر صدور مجوز فعالیت انجمن اسلامی از طرف وزارت علوم به دست آنها نرسیده است و دانشگاه نیز همچنان بر عدم صور مجوز این تشکل اصرار دارد.

سبک زندگی؛ پاشنه آشیل قشر دانشجو

درباره تعارض خودسازی و جامعه سازی، آقا من باید اول خودم را بسازم که بعد جامعه‌ام را بسازم! پس خداحافظ، این خودسازی هم معمولاً بیش از چهارسال طول می‌کشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.