برگزاری اولین جشنواره تجربیات تشکل‌های دانشجویی کشور

اولین جشنواره تجربیات تشکل‌های دانشجویی کشور با شعار “مدیریت‌دانش و تشکیلات موفق” بهمن سال‌جاری برگزار می‌شود.

چند استدلال در ناتوانی گزینه‌های شهرداری تهران

عباس آخوندی که پس از سال ها حضور در وزارت راه و شهرسازی آجر روی آجر مسکن اجتماعی نگذاشت قرار است چه گلی به سر کلان شهر تهران بزند؟ ناتوانی ایشان در حوزه مسکن و شهرسازی خصوصا عدم اعتقاد به بازسازی بافت فرسوده شهرها حتی پشت تریبون و از زبان شخص رئیس جمهور نیز بیان شد.

فاجعه شعور سیاسی در تجمع مقابل سفارت عربستان

امیر محمدی-شعار «سفارت سعودی تعطیل باید گردد» که از قضا خواسته‌ی بیانیه نیز بود، تقاضای جمعی از کودکان ریش و سبیل دارِ هیجان زده بود که در شرایط احساسی، خواسته‌ی احساسی را مطرح کرده بودند، خواسته‌ای که حتی پس از کشتار ناجوانمردانه حجاج در سال 66 در عربستان مورد توجه قرار نگرفت و به جای آنکه در بیانیه پایانی در پی معذرت خواهی رسمی حکومت آل سعود و مجازات خاطیان باشند، اباطیلی از جمله تعطیلی سفارت بیان شد.

میرزاده: شهریه برایمان نان شب است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در دیدار با تشکل های دانشجویی این دانشگاه پاسخ منتقدان افزایش شهریه و پذیرش دانشجوی دکتری را داد و گفت: اگر مسئولی در دانشگاه کج دستی می کند و از جیب دانشگاه بر می دارد حتما به ما اطلاع داده شود.

دادگاه مهدی هاشمی علنی برگزار شود

56 دفتر دانشگاهی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه‎ اعلام کردند: برخی از اتهامات وارده به مهدی هاشمی منافع ملی را به خطر انداخته است بنابراین بهترین حرکت این است که دادگاه وی به صورت علنی برگزار شود.

واکاوی عملکرد تشکل‌های دانشجویی در«ثریا»

برنامه ثریا در ادامه ویژه برنامه‌های ماه رمضان فردا شب (دوشنبه) موضوع برنامه این هفته خود را در آستانه دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان به تشکل های دانشجویی اختصاص داده و به واکاوی نسبت جنبش دانشجویی با مسائل اصلی کشور خواهد پرداخت.

آیت الله خامنه ای

آرمانگرایی بدون دیدن واقعیات، به خیالپردازی و توهم منجر خواهد شد

فعال دانشجویی آرمانخواه كه واقعیات را هم می بیند، در هیچ شرایطی، چه هنگام پیروزیهای شیرین و چه هنگام هزیمت های تلخ، دچار احساس انفعال و یأس و بن بست نمی شود زیرا در آرمانخواهی صحیح و واقع بینانه، بن بست وجود ندارد.

نامه تبریک ۴ تشکل دانشجویی به روحانی

از دیدگاه ما، بهترین راه برای دستیابی به چنین اهدافی، رعایت اصل شایسته سالاری و استفاده از تمامی ظرفیت ها و نیروهای دلسوز انقلاب است. شایسته است جنابعالی هدف حقیقی خویش را حرکت رو به جلوی کشور قرار داده و از همه نگاه ها و سلایق گوناگون بهره گیرید. و اولین قدم در این مسیر را برگزاری جشن ملی پیروزی جبهه انقلاب در انتخابات با حضور همه نامزدها و حامیانشان میدانیم.

جوانان حاضرند در خط مقدم با آمریکا مبارزه کنند

قطعا جوانان بی تاب بسیاری در این مرز و بوم هستند که در طلب شهادت در راه خدا، حاضرند ترک خانه و کاشانه کرده و در خط مقدم مبارزه با آمریکا، جان خویش را ارزانی مکتبشان سازند.

خواجه‌سروی: برخی با نام انجمن‌اسلامی اهداف خود را دنبال می‌کنند

معاون فرهنگی وزیر علوم چرایی عدم صدور مجوز برای تشکل‌های دانشجویی و تعطیلی زودهنگام دانشگاه‌ها در ایام انتخابات را تشریح کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.