تشکل فرهنگی و ایده‌پردازی در حلقه وصل

«ایده حضرت‌عالی، متعالی!»، «صدها نفر می‌خواهند گاری بسازند!»، «آدم‌های ایده‌پردازی چه شکلی هستند؟»، «قله‌های مبهم، ترمزِ ایده‌های فرهنگی»، «چگونه از زمین‌خوردن ایده‌های جلوگیری کنیم؟!» و «دغدغه‌ای به نام ایده و ایده‌پردازی»، «مو پریشان‌های باد»، «نثر شفاهی یعنی همین»، «برنامه‌ریزان اوقات فراغت؛ افراد میانسال در اتاق‌های دربسته»، «با چادرش خفه‌اش کردند!»، مهم‌ترین عناوین این شماره می‌باشند.

ناوبری عملیات فرهنگی با رویکرد جبهه‌سازی

ملیات، جبهه‌سازی، سازماندهی، مدیریت، صف و ستاد، چراغ خاموش و بی‌انتساب و… کلیدواژه‌هایی است که در محاورات و مباحثات و بعضاً منازعات فیمابین افسران جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی مکرراً شنیده می‌شود. این تکرار اگرچه می‌تواند توقف‌زا و فرصت‌سوز باشد ولی از این حیث که در راستای موشکافی و درک دقیق‌تر فرمایشات حضرت آقا در دیدار ۹۲/۲/۲ با جمعی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است، مبارک و مغتنم است.

آموزش در تشکیلات بهایی

بهائیت از همان ابتدا به سبب اتصال و ارتباط با دستگاه اطلاعاتی انگلستان (MI6، بهترین شیوه برای فریب افکار عمومی، جذب اذهان ساده و مستعد برای پذیرش بهائیت و ادامه حیات خویش را، تقویت دستگاه تبلیغاتی خویش از طریق در پیش گرفتن بهترین شیوه‌های سازمان‌دهی شده‌ آموزش و تبلیغات دانستند.

مدرسه کالک افتتاح شد

مدرسه کالک خدمتی جدید از سامانه کالک قرارگاه شهید باقری است که در راستای غنای تشکیلاتی تشکل های دانشجویی اقدام به ارائه یک مجموعه کامل از کارگاه ها و دوره های آموزشی نموده است که خدمت دوستان ارائه می گردد.

روح الله رشیدی

روح‌الله رشیدی، فرهنگی عدالتخواه منطقه‌ای

بعضی چهره‌های گم‌نام و گم‌نان، در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی هستند که تا کنون کم‌تر مورد توجه قرار گرفته‌اند، اما به تعبیر امام خمینی (س) بی‌هیاهوهای سیاسی و خودنمایی‌های شیطانی در راه خدا به جهاد برخواسته‌اند و خود را فدای هدف کرده‌اند نه هوی. کارهای مهم و با اولویتی انجام داده و می‌دهند که بسیاری حرکت‌های اصیل را کلید زده و پیش می‌برد.

شیوه های جذب نیروی سازمان مجاهدین خلق

موضوع شماره هفتم حلقه وصل « ارتباط خانواده و تشکل» و با آثاری از آیت اله حائری، حجه الاسلام فاطمی نیا، دکتر معماریانی، دکتر منصوری، دکتر بانکی پورفرد، دکتر لاله افتخاری و …می‌باشد.

تحزب اسلامی، راهکار پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی

عدم تشکل ما باعث شده بود که حضورمان در جامعه قابل مشاهده نباشد. در واقع هدف گروه‌ها و تشکل‌هاي ما توليد خروجي‌هايي مناسب خود بود، چرا که مخاطبي جز خود نداشتيم. حجم توليد نيز آن قدر پايين بود که هيچ يک از مردم عادي کوچه و بازار حتي به تصادف نيز به آنها بر نمي‌خورد!