خشم مردم مشهد در برابر اسلام آمریکایی

مراسم تشییع جانباختگان مظلوم فاجعه منا صبح امروز همزمان با دیگر شهرها در مشهد نیز برگزار گردید.

صبح فردا تهران شهدای «منا» را تشییع می‌کند

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی ، از ملت داغدار و عزادار و مردم شهید پرور و سلحشور ایران اسلامی دعوت کرد تا ، فردا، یک شنبه ، از ساعت 9:30 صبح از دانشگاه تهران ، با حضور حماسی ، پر شور و گسترده خود پیکر های مطهر جانباختگان فاجعه منا را بر روی دستان خود ، با آه و اشک و ماتم و قلوبی شکسته از این داغ گران و مملو از خشم آل سعود تا دیار حق و دیدار رب کریم تشییع کنند .

شهدای منا از دانشگاه تهران تشییع می‌شوند

پیام برازجانی با اعلام خبر تشییع پیکر جانباختگان منا از مقابل دانشگاه تهران تأکید کرد: زمان و تعداد جانباختگان ایرانی که در اولین پرواز به کشور وارد می شوند همچنان مشخص نیست.

بازگشت شهدا به زمان دیگری موکول شد

سردار باقرزاده گفت: به علت همزمانی مراسم ورود پیکر شهدا در کردستان با جشن‌های میلاد حضرت رضا علیه السلام، زمان ورود پیکر شهدای تازه تفحص شده از کردستان از سوم شهریور به هشتم شهریور موکول شد

تجدید میثاق با «یونس‌های گمگشته»

روز گذشته و امروز در مراسم وداع و تشییع شهدا مردم شهید پرور اصفهان پروانه وار گرد تابوت شهدای گمنام گردیدند و آن‌ها را مشایعت کردند. تمام مسیر هفت کیلومتری تشییع مملو از صدها هزار نفر از اقشار مختلف مردم بود که آماده بودند در قدرشناسی از آن‌ها که با دستان بسته رفتند تا ملت ایران دست بسته نباشد حماسه بیافرینند.

دستخط رهبر انقلاب برای تدفین شهدا در حوزه هنری +عکس

کار شایسته‌ای است.

امید است هنر بزرگ این مردان خدا و مجاهدان راه حق، مایه‌ی برکت و الهامِ آن مرکز هنر انقلابی باشد.

تشییع 13 شهید در مشهد

نماینده کمیته جست‌وجو مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان خراسان رضوی گفت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفرصادق علیه السلام، 13 شهید در بخش‌هایی از این استان تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

میزبانی مازندران از شهدا و یک اتفاق

دومین روز از تشییع پیکر شهدای غواص در مازندران صبح روز جمعه از شهرستان چالوس آغاز شده است اما آغاز این روز حکایت جالبی داشت.

تشییع شهدای غواص در ۵ استان کشور

سئول ستاد معراج شهدای مرکز گفت: شهدای غواص و خط‌شکن همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) در استان‌های مازندران، گلستان، خوزستان، کرمان و اصفهان تشییع می‌شوند.

تشییع 3 شهید غواص در شهرستان قرچک

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک گفت: سه شهید غواص دفاع مقدس همزمان با شهادت امام علی(ع) تشییع و مردم ولایتمدار این خطه با آنان وداع خواهند کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.