وعده ما ساعت ۱۶ میدان بهارستان

تشییع این شهدا از میدان بهارستان (مقابل درب غربی مجلس شورای اسلامی ایران) آغاز شده و سپس با حضور گسترده مردم و مسئولین به خیابان شهید مصطفی خمینی، چهارراه سرچشمه، خیابان امیرکبیر، میدان امام خمینی(ره)، خیابان شهید فیاض‌بخش، خیابان وحدت اسلامی و نهایتاً خیابان بهشت به‌سمت معراج شهدا ادامه خواهد داشت.

روشنفکربازی عکاسان با توهین به شهدا

گزارشی سیاه از مردمی خسته و داغان که چند جنازه پیچیده در پرچم را بر روی دوش گرفته بودند.

بزرگداشت شهدا به سبك مسئولين، به سبك مردم

حالا بعداز آن روزهاي پرغوغا و فتنه انگيز، ديدن قبرهايي كوچك و مظلوم و دور از بناي حسينيه كه در برابر حوضهاي بزرگ ميدان به چشم نمي‌آيد، بيننده را به فكر مي‌برد كه چه اتفاقها كه بر سر اين چند وجب جا افتاد… چه دست و پاهايي زدند تا نور حق را كم‌سو كنند. چطور عرض خود بردند و زحمت ما داشتند؛ غافل از اينكه اين ۸ بدن از همان سي و چند سال پيش جايشان را اينجا آماده كرده بودند..

مراسم تشییع 11 شهدای گمنام پایتخت

آخرین تغییرات تشییع و تدفین 11 شهید والامقام گمنام دفاع مقدس در آستانه ماه محرم الحرام در 5 نقطه پایتخت به شرح زیر اعلام شد:

تغییر نام «چهارراه عرب‌ها» به «چهارراه شهدا»

همزمان با تشییع شهدای گمنام شهرک رضویه تهران، «چهارراه عرب‌ها» به «چهارراه شهدا» تغییر نام می‌یابد.

تشییع پیکر دو شهید گمنام در محله خاوران

به مناسبت فرا رسیدن دهه نخست محرم در نقاط مختلف سراسر کشور و چند نقطه از شهر تهران پیکرهای مطهر شهدای گمنام تشییع می‌شوند. یکی از نقاطی که در شهر تهران به استقبال تشییع پیکر شهدای گمنام می‌رود، محله خاوران است

حضور احمدی‌نژاد در تشييع شهدا

عزاداران تهرانی پیکر پاک و مطهر 5 شهید گمنام دفاع مقدس را از میدان سپاه تهران تا میدان امام حسین(ع) تشییع کردند.

فردا؛ تشییع پیکر ۱۳ شهید گمنام در کشور

در ششمین روز ماه محرم‌، ۱۳ شهید گمنام در هفت نقطه از استان‌های تهران، اصفهان، البرز و گلستان تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

دو شهید گمنام در تهران تشییع شدند

مراسم تشییع پیکرهای مطهر دو شهید گمنام ۲۵ و ۳۵ ساله، لحظاتی پیش از مقابل مسجد پیامبر اعظم صلوات‌الله علیه ‌و ‌آله، به سمت بوستان پرواز آغاز شد.

گزارش تصویری: تشییع پیکر ۹۲ شهید دفاع مقدس

روز گذشته مصادف با سالروز شهادت امام صادق علیه‌السلام پیکر پاک ۹۲ شهید دوران دفاع مقدس بر دوش مردم عزادار تهران تشییع گردید

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.