تصادف بزرگ در امریکا با ۲۲ زخمی

براثر تصادف ۷۰ خودرو ناشی از وقوع طوفان و کولاک در امریکا ، ۲۲ نفر زخمی شدند.

کمربند ایمنی هوشمند خودرو+تصاویر

محققان مؤسسه بیومکانیک در اسپانیا به منظور جلوگیری از تصادف در اثر خواب آلودگی، کمربندی هوشمند طراحی کرده‌اند.

اتوبوس‌های اسکانیا باز حادثه‌آفرین شد

به گفته پلیس آتش‌سوزی از قسمت آخر اتوبوس و موتور آغاز شد و تا قبل از رسیدن آتش به قسمت باک و باتری آن، مسافران پیاده شدند.

گزارش نهایی سانحه جاده قم منتشر شد

در این گزارش در خصوص علت تامه تصادف آمده است: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده اتوبوس شماره 1 به علت بروز نقص فنی(دو پوست شدن و ترکیدن لاستیک) که منجر به تغییر مسیر و تجاوز کامل به چپ شده و در ضمن در اين تصادف ايجاد حريق در هر دو اتوبوس پس از برخورد و همچنين باز نشدن دربهای اتوبوس‌ها و نیز عدم امکان خروج اضطراری آسان، باعث افزایش تلفات و مجروحین شده است.

برخورد دو اتوبوس زائران ایرانی در عرفات

معاون مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: دیروز بر اثر برخورد دو اتوبوس زائران ایرانی در عرفات ۱۴ زائر احرام بسته مجروح شدند اما با ارائه خدمات درمانی این زائران از انجام اعمال بازنماندند.

سانحه برای اتوبوس حامل 30 ناشر

اتوبوس حامل جمعی از ناشران شرکت کننده در نمایشگاه استانی کتاب تبریز در مسیر بازگشت به تهران دچار سانحه شد که بر اثر آن 16 نفر کشته و مجروح شدند.

آزادی مدیر شرکت اسکانیا با قرار وثیقه

در سال 85 ایران جزو رتبه های اول تلفات رانندگی بود اما با تلاش پلیس امروز به رتبه های میانگین رسیده ایم. دهه 80 حوزه تصادفات پرفراز و نشیب بود اما با تمرکز و فرهنگ سازی و آموزش و افزایش نظارت ها تلاش کردیم تلفات کاهش یابد.

جزئیات تصادف اتوبوس زائران عراقی

در این رابطه ستادی ویژه برای رسیدگی به اتباع عراقی تشکیل شد و این تیم کارشناسی برگرفته ازمتخصصان زیر نظر فرماندهی پلیس‌راه استان لرستان به مسایل ناشی از این سانحه رسیدگی می‌کند.

سخنانی تکان‌دهنده از سانحه مرگبار اتوبوس‌ها

رییس سابق پلیس راهور تهران با مقصر دانستن شرکت تولیدکننده اتوبوس‌های اسکانیا در حادثه مرگبار اخیر، از عملکرد پلیس، سازمان ملی استاندارد و وزارت راه و شهرسازی در این حوزه انتقاد کرد.

پیش از رانندگی بخوانید

سالانه شمار فراوانی از رانندگان سرنشینان و دیگر استفاده‌کنندگان از خودروها، به علت اختلالات خواب رانندگان مصدوم شده و جان خود را از دست می‌دهند و این حوادث علاوه بر زیان‌های روحی، هزینه‌های سنگینی را به جامعه تحمیل می‌کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.