مرگ روزانه ۹۰نفر در تصادفات رانندگی کشور

بر اساس اعلام پزشکی قانونی کشور در ۳ سال گذشته ۹۷ هزار و ۲۷۲ نفر در جاده های کشور به علت تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده اند.

قاتلان خاموش خیابانها را بشناسید!

برخی از خودروهای در حال تردد در خیابانها و جاده‌ها، خودروهای چپی و تصادفی هستند که به صورت غیر اصولی تحت تعمیر و پیوند قطعه قرار گرفته‌اند.

توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگان حادثه‌ساز

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به افزایش واژگونی خودروها در نوروز امسال گفت: ۴۲ درصد تصادفات چند روز اخیر از نوع واژگونی بوده است.

مسافران نوروزی که دیگر به خانه بازنمی‌گردند

یک ماه پیش بود که رئیس چهارمین گردهمایی ایمنی راه‌ها در سخنانی هشدار آمیز گفت: هزاران نفر از مردم ما بعد از تعطیلات نوروز داغدار هستند. نگاهی به آمار کشته‌های تصادفات تعطیلات نوروزی 3 سال اخیر این موضوع را اثبات می‌کند.

جاده‌های کدام استان‌ها بوی مرگ می‌دهند؟

نگاهی به آمار منتشرشده از سوی پزشکی قانونی در ارتباط با تلفات حوادث رانندگی، مشخص می‌کند جاده‌های مرگبار کشور در استان فارس بیشترین قربانی را می‌گیرند.

پراید عامل 30 درصد سوانح رانندگی است

فرمانده نیروی انتظامی از کاهش 13 درصدی سرقت مسلحانه در نوروز امسال خبر داد.

تعطیلات نوروزی به مثابه فاجعه ملی

مظهر و نماد پوپولیسم در کشور ما، تعطیلات نوروزی است وهیچ گاه مسئولان مربوطه به خود اجازه نمی دهند تا در جهت منافع دراز مدت این ملت، با آن مقابله کنند زیرا از نارضایتی کوتاه مدت آن بیم دارند.

کندن نخ از پرده کعبه مجازات زندان دارد

مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت به زائران ایرانی خانه خدا گفت: کشیدن سیگار در کلیه نقاط مسجد الحرام و نیز مسجد النبی(ص) ممنوع بوده و مجازات حبس دارد، همچنین کندن حتی نخ از پرده کعبه جرم محسوب می‌شود و مجازات زندان دارد.

احمدی مقدم: واژگونی خودروها مهم‌ترین مسئله سفرهای نوروزی است

از نظر تصادفات، کاهش سرعت عبور و مرور و رعایت قانون و مقررات و همراهی مردم با پلیس علیرغم افزایش سفر موجب کاهش 13درصدی تلفات شده و شدت تصادفات هم کاهش پیدا کرده است، البته هنوز متاسفانه نزدیک به 40 درصد از تصادفات واژگونی خودروهاست که این نشانه خستگی، خواب آلودگی، شاید بی دقتی یا عدم مهارت باشد، به هرحال با دوبانده شدن جاده های کشور مشکل برخورد رودررو حل شده، اما واژگونی خودروها یکی از دغدغه های اساسی است که با توجه به پایین بودن ایمنی خودروهای خسارات زیادی به جا می گذارد.

سازمان‌انتقال‌خون از مردم درخواست‌کمک کرد

اداره کل انتقال خون استان تهران با انتشار اطلاعیه‌ای از شهروندان خواست به منظور حفظ ذخایر خون و فرآورده‌های خونی و پاسخگویی مناسب به بیماران بستری در بیمارستان‌ها، به مراکز انتقال خون مراجعه کنند:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.