پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

چرا می گوییم روحانی اصلی ؛ لاریجانی است؟!

در اغلب اینها علی لاریجانی نقش اصلی را دارد و جاده صاف کن دولتی هاست. به راستی روحانی اصلی ؛ علی لاریجانی است و اصلاح طلبان ، اصولگرایان ، رسانه های رانتی و اعاظم حوزی که از او حمایت کردند در این وضعیت شریکند و مقصر!

نقش مجلس در اجازه مشروط اجرای برجام

تصویب طرح «مجوز مشروط اجرای برجام» در عین حال که دغدغه مقام معظم رهبری را مرتفع کرده و همچنین الزام قانونی ایفای نقش مجلس را محقق می‌کند، با تعیین برخی شروط می‌تواند به اجرای درست برجام و در عین حال رفع برخی از نقاط ضعف آن، کمک کند.

اوباما برای برجام با ۱۰۰ نماینده گفت‌وگو کرد

نشریه هیل با اشاره به تلاش‌های کاخ سفید برای جلب حمایت لازم از توافق هسته‌ای، نوشت این توافق مهم‌ترین دستاورد سیاست خارجی اوباماست.

کنگره گزارش سفارشی ضد ایران منتشر کرد

کنگره آمریکا به سفارش یکی از نمایندگان جمهوری‌خواه گزارشی تهیه و اتهامات جدیدی با هدف جلوگیری از تصویب برجام در مجلس نمایندگان و سنای این کشور به ایران وارد کرده‌ است.

آیا برجام کاغذپاره است؟

نقوی حسینی گفت: رئیس جمهور گفته اند که اگر این متن در مجلس تصویب شود برای ایران لازم الاجرا است حال این مبحث مطرح می‌شود که آیا بدون مصوبه مجلس اجرای برجام لازم الاجرا نیست؟ آیا برجام کاغذپاره است؟

اوباما می‌خواهد قانون را دور بزند

سناتور تازه‌کار آمریکایی در انتقاد از اوباما نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا با خودداری از ارائه کردن توافق ایران به عنوان یک پیمان به کنگره، از قانون اساسی طفره می‌رود

برخی پروژه پشیمان‌سازی را دنبال می‌کنند

نماینده مردم تهران گفت: برخی‌ها پروژه پشیمان‌سازی را در کشور دنبال می‌کنند و می‌خواهند نشان دهند ملت پشیمان است در حالی که این افراد خودشان خسته و پشیمان شده‌اند.

دولت به مجلس اعتماد کند

نائیب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر لزوم بررسی برجام در مجلس گفت: اگر دولت نترسد و به مجلس اعتماد کند، نتیجه اعتمادش را خواهد دید.

مجادله بر سر بندهای برجام سودی ندارد

بحث ما نباید این باشد که در داخل این موافقت‌نامه اگر این بند بود بهتر بود. این دیگر گذشت؛ باید یک فکت‌شیت درباره نقاط آسیب‌زای توافقنامه تصویب شود و مهمتر از آن اینکه جلوی سوءاستفاده‌های بزرگ سیاسی از برجام گرفته شود

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.