عکس:برترین تصاویر جهان در ۳ مرداد ۹۴

عکس های خبری امروز را از تصویر جدید سیاره پلوتو آغاز می‌کنیم؛ در ادامه تصاویر آتش سوزی جنگل های اسپانیا، اعتراض مردم اوکراین و پارک ملی آفریقای جنوبی را خواهیم دید.

تصاویر تکان دهنده از جنایت آمریکایی‌ها(18+)

این تصاویر که در سال 2004 در فلوجه گرفته شده است، پیش از این منجر به تحقیقات در یگان نیروهای ویژه آمریکا شده بود، اما برخی از این تصاویر به حدی وحشتناک هستند که قابل انتشار نیست.

تصویری منتشرنشده از شهید همت

این تصویر مربوط به دوران نوجوانی سردار شهید حاج‌محمدابراهیم همت است که آن روزها در شهرضای اصفهان زندگی می‌کرده است. خبرگزاری فارس افتخار دارد این تصویر را برای اولین بار در فضای مجازی منتشر می‌کند.

تصویر خواننده هتاک بر روی جلد نشریه داخلی

یکی از نشریات جدید‌الورود به عرصه مطبوعات رویه‌ای نامتعارف را در پیش گرفته است که شایسته است با اقدامات مشکوک و عجیب چنین رسانه‌هایی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخورد لازم صورت گیرد.

تصویر دیده نشده رهبر انقلاب در سفر به چین

آیت‌الله خامنه‌ای در سال 68 و در مقام رئیس‌جمهور ایران به چین سفر کردند؛ در این سفر، ایشان به دور از تشریفات مرسوم دیپلماتیک به یک رستوران عمومی با غذای حلال مراجعه کردند.

تصویری منتشر‌نشده از رهبرانقلاب در تبعید

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌‌اى به دلیل فعالیت‌هاى گسترده علیه رژیم پهلوى در سالهاى ۱۳۵۵ و ۱۳۵۶ و بعد از شهادت حاج سید‌مصطفى خمینى، مورد خشم مقام‌هاى امنیتى حکومت پهلوى قرار گرفتند و دستور دستگیرى حضرت معظم‌له صادر گردید.

هراس غرب از گسترش تصاویر رهبر انقلاب در عراق

هزاران تصویر رهبر جمهوری اسلامی ایران در حالی که لبخند به لب دارد، در خیابان‌های کشوری نصب شده که روزگاری مردمش در جنگ هشت ساله با ایران، شرکت کرده بودند. همزمان با عقب نشینی نیروهای ایالات متحده از عراق، ایران به قدرتمند‌ترین کشور شیعه منطقه بدل شده است.

تصویر منتشر نشده از رهبر انقلاب و آیت‌الله طالقانی

۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷، ‌ مردم و مسئولان و علمای دینی از جمله آیت‌الله طالقانی و آیت‌الله خامنه‌ای در فرودگاه مهرآباد تهران منتظر به زمین نشستن هواپیمای حامل امام خمینی (ره) بودند.

پخش تصویر خاوری در همایش بانکی !

تصویر محمودرضا خاوری مدیرعامل سابق و فراری بانک ملی چندین بار امروز در همایش بانکداری اسلامی پخش شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.