تظاهرات در کالیفرنیا در اعتراض به قتل زندانی

جمعی از فعالان روز جمعه مقابل زندانی در کالیفرنیا که مقامات آن هفته گذشته یک زندانی مبتلا به اختلالات ذهنی را بعد از ضرب و شتم کشته بودند تظاهرات کردند.

خشونت پلیس ترکیه در استانبول+تصاویر

پلیس ترکیه، سه‌شنبه (دیروز) برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان در خیابان معروف «استقلال» در استانبول، به زور متوسل شد. به گفته عکاس خبرگزاری فرانسه، پلیس ترکیه از گاز اشک‌آور، گلوله‌های فشرده پلاستیکی و آب با فشار قوی علیه تظاهراتی که در اعتراض به حملات نظامی اخیر آنکارا علیه کُردها برگزار می‌شد، استفاده کرد. بر اساس این […]

تظاهرات بحرینی‌ها در حمایت از زندانیان

مردم بحرین بار دیگر با آمدن به خیابانها، در حمایت از زندانی‌های سیاسی تظاهرات کردند.

برگزاری تظاهرات ضددولتی در اسپانیا

هزاران اسپانیایی در اعتراض به سیاست های ریاضت اقتصادی اتحادیه اروپا تظاهرات کردند. دهها هزار معترض که پیاده از شهرهای مختلف خود را به مادرید پایتخت رسانده بودند با سر دادن شعار “نان، کار، مسکن و کرامت ” اعتراض خود را به دولت اعلام کردند. معترضان همچنین اعلام کردند، باردیگر به پایتخت باز می گردند […]

راهپیمایی پاریس تصویری که نشان داده نشد!

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت با انتشار تصویر نمای باز از راهپیمایی پاریس، نوشت: تصویر نمای دور تلویزیونی، صحنه‌ای متفاوت با آنچه رسانه‌ها درباره راهپیمایی پاریس منتشر کردند را نشان می‌دهد.

شکاف بین سیاه‌پوستان و سفیدپوستان آمریکا

مرکز نظرسنجی «پیو» گزارش داد که میانگین ثروت برای سیاهپوستان آمریکایی درحالی 11 هزار دلار است که این رقم برای سفید پوستان عددی بالغ بر 142 هزار است.

تظاهرات استقلال‌طلبی هزاران یمنی در«عدن»

هزاران نفر از طرفداران جنبش اعتراضی جنوب یمن در «عدن» در حال تظاهرات هستند و بر ضرورت استقلال از شمال این کشور تاکید دارند.

تظاهرات در ریف دمشق علیه تکفیری‌ها

سوری‌های ساکن غوطه شرقی دمشق در حمایت از ارتش برای اخراج عناصر تکفیری در شهر دوما دست به تظاهرات زدند.

راهپیمایی‌ به احترام حوثی‌های کشته شده

بعد از اینکه حوثی‌ها سه ماه پیش کنترل استان عمران را بدست گرفتند، مبارزه مسلحانه بین حوثی‌ها و قبیله نشینان حامی سلفی‌ها به این استان نیز کشیده شد.

انتقاد فعالان فرانسوی از ممنوعیت راهپیمایی

حتی در زمان (ژاک) شیراک (رییس جمهور پیشین فرانسه) و نشست‌های فرانسوی-آفریقایی وی و در دوره‌ی (نیکلا) سارکوزی (رییس جمهور سابق فرانسه) هیچ‌گاه از تظاهرات مردم در محل میدان جمهوری جلوگیری نشده بود. این یک مشکل واقعی برای دموکراسی این دولت است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.