بازی سازش با تعابیر عوام فریب تعامل!

در شرایطی که دور جدید تحریم ها در سایه بی تدبیری دولتمردان سینه چاک رابطه با غرب علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است، برخی از جریان های سیاسی در ظاهر با ظالمانه قلمداد کردن تحریم ها، اما با رویکردی کاملا هدفمند در راستای اهداف سازشکارانه تصریح می کنند که با مقاومتی چند ماهه و رسیدن به نقطه قوت باید مذاکره با آمریکا را کلید زد!

دين، جای مصالحه و تعامل سازنده نيست

آیت الله مصباح گفت: همواره اختلافات در میان بشر، وجود دارد. اختلافی که بر سر دین باشد، هرگز قابل مصالحه و تعامل نیست. اما اختلاف در امور دنیایی، قابل صلح و حتی قابل گذشت است.

تعامل برای نفوذ

معاون سیاسی سپاه گفت: آمریکایی‌ها امروز سعی می‌کنند به جای تقابل، به تعامل و ارتباط با ایران روی بیاورند و این یکی از راه‌های نفوذ است.

با «تعارض» و «تعامل» غرب چه باید کرد؟

پرسشی كه خوب است دانشگاه‌های ما به آن پاسخ دهند این ­است ­كه امروز در این عرصه‌ی دوگانه‌ی «تعارض» و «تعامل» منافع در سطح جهان، چه باید بكنیم؟ چگونه منافع خود را تأمین كنیم؟ چگونه چالش­‌ها را حل و موانع را رفع كنیم؟ و بالاخره در مقابل بدخواهی­‌ها و ظلم­‌هایی كه متوجه ماست چه واكنشی نشان بدهیم؟

احمدي‌نژاد: هر کجا بی‌عدالتی دیدید مقابل آن بایستید

احمدی‌نژاد به منتخبان مجلس نهم توصیه کرد که هر کجا بی‌عدالتی دیدند مقابل آن بایستند چرا که مسئولان تعهد دارند تا اینگونه عمل کنند و همه مسئولان باید در مدار عدالت، پاکی، انصاف و خدا و پیامبر اسلام (ص) رفتار کنند.

تعامل جنبش دانشجویی و جنبش کارگری

این طیف که فراموش شدگان جامعه بودند و امروز به جای محروم و مستضعف دهک پایین درآمدی نامیده می‌شدند و در برنامه‌ریزی‌ها جایی نداشتند حالا مورد توجه جریانات یادشده قرار گرفتند. در برنامه‌ریزی‌ها و اولویت‌بندی‌ها این اقشار گویا مرده تلقی می‌شدند اما پیاده‌نظام دانشگاهی این جریان از اعتصابات کارگری حمایت می‌کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.