دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

افزایش تعرفه شماره گذاری خودروها

رئیس شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از افزایش تعرفه شماره گذاری خودروها در سال ۹۴ خبرداد.

یارانه بگیران چگونه جریمه و حذف می‌شوند؟

دولت در مصوبه‌ای 7 ماده‌ای، منابع و مصارف حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال 93 را تعیین کرد. برهمین اساس، قیمت بنزین، گازوئیل و سی.ان.جی هم در دولت نهایی شد و به نظر می‌رسد تا دو هفته آینده قیمت این حامل‌ها نیز با نرخ جدید عرضه خواهد شد.

حق کمیسیون بنگاه‌های مسکن چقدر است؟

این روند انگار به رویه ای همه گیر بدل شده است و نهاد های صنفی برای آنکه بتوانند با آرامش کامل نرخ های خود را توجیه کنند. چند روز پیش دوستی که برای خرید ملک اقدام کرده بود در روز عقد قرارداد، نرخ نامه ای را نشان داد که اتحادیه مشاورین املاک برای تعیین میزان حق المشاوره به بنگاههای ملکی تهران ابلاغ کرده بود. سئوال این بود که براساس این نرخ نامه چگونه می توانیم نرخ ملک مورد معامله را تعیین کنیم؟

تعیین تعرفه برای پیامک‌های انبوه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی برای تجدید نظر در مهلت قطعی مکالمات تلفن ثابت و همراه به دلیل بدهی و نیز تصمیم گیری در مورد ودایع مشترکان مخابرات خبرداد و همچنین گفت: کمیته ای برای تعیین تعرفه پیامک های انبوه تشکیل شده است.

تعرفه آب 4 گروه مصرف کننده اعلام شد

مشاور وزیر نیرو با اعلام اینکه 72 درصد از مشترکان خانگی در بخش شهری ماهیانه کمتر از 3800 تومان آب بها پرداخت می کنند گفت: در عین حال، برای 3.3 میلیون خانوار نیز بین 4 تا 9 هزارتومان قبض صادر می شود.

صدور قبوض همراه اول بدون تغییر در نرخ

از آنجا که شرکت ارتباطات سیار ایران در ابتدای ماههای فرد نسبت به صدور صورتحساب اقدام می کند، مجبور بود کلیه اقدامات قبلی در زمینه یکسان سازی تعرفه ها را به حالت قبل برگرداند که این امر علاوه بر تحمیل هزینه بسیار به این شرکت، موجب تأخیر در صدور صورتحساب شد.

جدول تعرفه تماس‌های تلفن ثابت

با این شرایط مشترکانی که از این خدمات استفاده می کنند نمی دانند بابت مکالماتشان چه مبالغی را پرداخت می کنند؛ چرا که مصوبات شورای رقابت در مورد نرخ های مخابراتی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات غیرقانونی تعبیر می‌شود و شورای رقابت نیز مصوبات وزارت ارتباطات را نمی پذیرد..

افزایش تعرفه همراه اول و مخابرات غیرقانونی است

وزیر ارتباطات با بیان این که هر گونه افزایش تعرفه های مخابرات و همراه اول غیرقانونی است، گفت: افزایش تعرفه مخابرات باید به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات برسد.

افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه لغو شد

وزارت ارتباطات مصوبه افزایش تعرفه تلفن ثابت و همراه را به دلیل شرایط بازار، لزوم عدم تحمیل هزینه‌های اضافی برای مشترکان و بررسی مجدد لغو کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.