تكذيب موافقت تيم سابق هسته‌اي با تضمين توافق با قطعنامه شوراي امنيت

اين منبع آگاه با بيان اين كه هيچ نهاد بين المللي نمي تواند رفتار امريكا را تضمين كند، قرار گرفتن كشورمان در ذيل فصل هفتم منشور سازمان ملل مخل امنيت ملي كشور و موجب تهديد نظامي براي كشور خواهد بود.

غنی‎‌سازی دکوری و تزئینی فریبمان نمی‌دهد

در نشست خبری «بایدها و نبایدهای مذاکرات گام نهایی توافقنامه ژنو» مطرح شد: مطالبه ما این است که غنی سازی را برای بازی نمی‌خواهیم. دوستان مذاکره کننده! مردم هوشیارند. غنی سازی دکوری نمی‌خواهیم. اینها می‌خواهند ۱۹ هزارتا را بیاورند به ۴-۵ هزارتا. یعنی ۳۰ سال بچرخد تا یک سال بوشهر را تامین کند! ما غنی سازی صنعتی می‌خواهیم. همین ۱۹ هزارتا هم کم است

اخراج یاران «احمدی‌روشن» تایید شد

در پی طرح مباحثی در برخی تریبون ها و رسانه ها پیرامون اخراج دانشمندان هسته ای در دولت یازدهم، جمع بندی یک گزارش کارشناسی حاکی از آن است: اگر چه جابجایی ها و بعضا اخراج هایی صورت گرفته اما میزان این اخراج ها به اندازه میزان ادعا شده در رسانه ها نبوده است.

7 سوال کلیدی دانشجویان دانشگاه شریف درباره توافق ژنو

آیا می دانید طبق توافقنامه ژنو ایران دیگر باید قطعنامه های شورای امنیت را به سرانجام رضایت بخشی برساند و این یعنی دخالت آمریکا در برنامه موشکی ایران و دست کشیدن ایران از حمایت حزب الله لبنان که موضوع سایر تحریم هاست و در غیر این صورت هیچ تحریمی از تحریم های شورای امنیت و اروپا و آمریکا برداشته نخواهد شد.

حرکت مردم‌ مشهد در گرامیداشت شهدای‌ هسته‌ای

مسجد مشهد در پاسداشت شهدای هسته ای هم زمان با اجرایی شدن توافق نامه ژنو و تعیلق دستاوردهای شهدای هسته ای شرکت کردند.

رسایی در صحن‌علنی ۳۰‌ دی را «تسلیت» گفت

فعلا ماموریم که سکوت کنیم تا برویم جلوتر و ببینیم چه می شود.

شریعتمداری:‌ادعاهای‌روحانی«اغراق‌آمیز»‌است

طی چند ماه گذشته و تقریباً در تمامی موارد، بعد از آن که حریف دست به انتشار متن‌های – به اصطلاح- محرمانه زده است، تیم محترم هسته‌ای کشورمان، متن‌های منتشر شده را «یکسویه»، «غیر قابل اعتماد» و «دارای مصرف داخلی» دانسته‌اند ولی این انتظار منطقی و طبیعی را در افکار عمومی بی‌پاسخ گذاشته‌اند که در مقابل ادعای «یکسویه» حریف، واقعیت دو سویه چیست؟

صالحی: تعلیق از امروز آغاز می‌شود

سه نوع بازرسی داریم که در چارچوب پادمانی، تفاهم پادمانی میان ایران و آژانس که دو ماه پیش با آژانس داشتیم و در همین راستا 9 بهمن باررسان از معدن گچین بازدید می کنند و یک نوع دیگر که بازرسانی هستند که در چارچوب توافق ژنو و برای نظارت بر اجرای تعهدات ایران در کشور حضور می یابند.