روایت ۲۸ سال گمنامی شهید منصور سودی

چند روز پیش بود که خبر رسید پیکر یکی از ۱۷ شهید تازه تفحص شده‌ای که در کردستان عراق کشف شده است و از مرز باشماق وارد کشور شده، پیکر مطهر سردار شهید منصور سودی فرمانده اطلاعات و عملیات تیپ انصار المهدی(عج) از لشکر ۳۱ عاشورا است.

شبی که شهید رجایی را نبش قبر کردند‎

وقتی پیکر اینها را می‌‌‌خواستیم تشییع کنیم یک آدم آرسن لوپن و قالتاقی آنجا بود که آمده بود در معراج‌الشهداء و گفته بود یک تابوت برای شهید کشمیری بدهید. گفته بودند کشمیری که آنجا نبود. گفت نه جنازه او در بیمارستان است. بچه‌‌‌ها تابوت ندادند. گفتند نه! جنازه را باید اینجا بیاورید. بعد این فرد که از هم‌دستان منافقین بود رفته بود تابوتی را از بهشت زهرا گرفته بود.

بازگشت شهدا به زمان دیگری موکول شد

سردار باقرزاده گفت: به علت همزمانی مراسم ورود پیکر شهدا در کردستان با جشن‌های میلاد حضرت رضا علیه السلام، زمان ورود پیکر شهدای تازه تفحص شده از کردستان از سوم شهریور به هشتم شهریور موکول شد

روایت برادر شهید تازه تفحص شده

برادر شهید تازه تفحص شده محمدرضا سهرابی می‌گوید: آخرین باری که از جبهه به خانه آمد در ایام عید و فروردین بود. ما هرچه اصرار کردیم: “یک روز دیگر بمان!” گفت نه، حتی فرمانده‌اش هم نتوانست او را راضی کند.

عکس: شهیدی با بدن سالم تفحص شد

حسن شمشادی خبرنگار صدا و سیما با انتشار عکس زیر در صفحه ی شخصی خود نوشت: وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ. شهیدی که دیروزپیداشده . بدن این شهید تفحص کاملا سالم است . این شهید بزرگوار ، سید مجتبی صابری، اهل بهشهر استان مازندران است.

شهید تازه تفحص‌شده تشییع می‌شود

خانواده شهید تازه تفحص شده، پاسدار شهید حجت الاسلام «علی اصغر اصغری ترکانی»، رئیس عقیدتی سیاسی لشگر 17 علی ابن ابی طالب(ع) با پیکر مطهر شهیدشان در معراج شهدای مرکز دیدار کردند.

آغاز تفحص ۲۵۰۰ شهید در کردستان عراق

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بنابر توافقات انجام شده در عراق از ۲۴ فروردین ماه سال ۹۳ تفحص در کردستان عراق را آغاز می‌کنیم.

فردا؛ پایتخت میزبان ۵ شهید گمنام است

ردا؛ پس از رسیدن کاروان تشییع کننده پیکر مطهر ۵ شهید گمنام دفاع مقدس به میدان امام حسین(ع) تهران مراسم تدفین شهدا و سپس عزاداری بزرگ عزاداران نبوی با حضور هیأت‌های مذهبی، دستجات عزاداری و آحاد مردم شریف تهران آغاز می‌شود.

اسامی شهدای تازه تفحص شده اعلام شد

اسامی ۶ تن از شهدای تازه تفحص شده که در استان‌های تهران، همدان، گلستان و اهواز تشییع و به خاک سپرده می‌شوند، اعلام شد.

تفحص پیکر ۷ هزار شهید دفاع مقدس در عراق

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ادامه تفحص برای یافتن پیکرهای مطهر 7 هزار شهید دفاع مقدس در عراق خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.