تلاش غرب برای تفرقه‌اندازی بین شیعه و سنی 

امام جمعه واشنگتن با اشاره به تلاش غرب برای تبلیغ سکولاریسم گفت: تلاش آنها در این راستا برای این است که مسلمانان را از اسلام خالی کنند، اما اگر مسلمانان به سکولاریسم ملتزم شوند غرب دوره جدیدی از تفرقه‌اندازی را خواهد کرد.

مقابله با فتنه‌گران، تفرقه‌کنی نیست!

متأسفانه افراط‌گرايان شيعه با به حاشيه راندن مباحث اصلي تفکر شيعي، به ترويج و تبليغ افکار و رفتارهاي موهني مي‌پردازند که مي‌تواند سهمگين‌ترين ضربه‌ها را بر پيکره مکتب تشيع وارده نمايد و با روي‌گردان ساختن ساير مسلمانان از تعاليم عالي شيعه، تفکر حقه را در انزوا قرار دهد.

وحدت با صداقت جلو می رود نه نفاق!

از جمله خطرناک ترین اقدامات برای تخریب یک گفتمان و یک ارزش آن است که بجای حمله خوب به آن، از آن به بدترین نحو ممکن دفاع شود. سایتی که دهها مطلب در رد اهل سنت نگاشته است شعار وحدت سر می دهد و مجری فلان برنامه برای مبرا کردن خودش از اتهام تحریک اهل سنت، مدام واژه وحدت را تکرار می کند.

فعالیت آزادانه بوق‌های اسلام‌آمریکایی در ایران

«هیچکدام از شبکه‌های «امام حسین(ع)»، «سلام»، «ابالفضل العباس»، «شبکه مدرسه جهانی امام صادق(ع)» و شبکه‌های «بقیع» و «مرجعیت» و همچنین شبکه‌های الانوار 1 و 2 هیچگونه مجوز فعالیت در ایران ندارند.»

بی‌بی‌سی از زلزله آذربایجان چه می‌خواهد؟

شبکه بی بی سی فارسی از زلزله مناطق شمال غرب کشور در جهت دامن زدن به اختلافات قومی استفاده می‌کند.

تفرقه‌افكنی؛ روند خاموش اسلام‌ستيزی غرب

غرب در به اجرا در آوردن سياست‌هاي تفرقه‌افكنانه خود اهتمامی تام دارد تا مبادا اقداماتی که بر اساس شکست وحدت در میان مسلمانان پایه‌ريزي كرده، سبب مفتضح شدن وجهه سیاسی او شود و علاوه بر اين باعث نشود که امت اسلامی در مقابل اقدامات غربیان …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.