گزارش تصویری: تفریحات سالم بچه‌ پولدارها

گذراندن اوقات فراغت بر اساس علايق فردی موجب تقويت بهداشت روانى شده و چگونگى گذراندن اوقات فراغت تا حدود زيادى مى‌تواند نشانگر ويژگى‌هاى فکرى و فرهنگی فرد در زندگی باشد.

چرا آیت‌الله خامنه‌ای این‌قدر کتاب می‌خوانند؟

رهبری به مثابه روشن فکر مسئول احساس نیاز می‌کنند تا از جریان های فکری و فرهنگی جامعه با خبر باشند. این خبرگیری دسته اول است و محدود به بولتن و نکات دیگران نیست. همین امر سبب شده رهبری هم جریان‌های مختلف بعضاً مهجور و حتی مغضوب جریان‌های رسمی را شناخته، ترسیم دقیقی از نقشه فکری و فرهنگی دشمن داشته باشند، فرصت‌های خودی را خوب شناخته و در دام تهدیدمحوری و نگاه‌های امنیتی نیفتند، و از سوی دیگر نکات ایجابی مهمی را مستند به این موارد مطرح کنند.

تفریحات تهرانی‌ها در 100 سال پیش

از جمله خرسواران و یابوسواران معروف آن ایام، اکبر خرسوار، داش غلام قداره، یدالله‌خان ایلچی، لوطی ابراهیم سنگلجی و آقابالاخان ارباب بودند که معمولا هریک از آنها مهتری مخصوص و طویله‌ای سرخانه داشتند

«انتظار» یعنی اصلاح سبک‌زندگی در بازار و تفریح

کسانی که در زمان انقلاب و جنگ پای کار نیامدند یقین بدانید در زمان ظهور نیز به امام زمان(عج) نخواهند پیوست و چنانچه این افراد در عاشورا بودند به جبهه امام حسین(ع) نیز نمی‌پیوستند.

هویت نیمی ازکاربران‌مجازی معکوس است

مردم پرسه زدن در فضای مجازی از طریق ابزارهای جدید ارتباطی از جمله وی‌چت، تانگو و… را برای تفریح خصوصی‌تر و ارزان‌تر می‌دانند.

سبک زندگی شما از پیش طراحی شده است!

ابزار نهایی شرکت‌های بزرگ برای حفظ فرهنگی از این دست، ترویج ۴۰ ساعت کار هفتگی به عنوان سبک زندگی طبیعی است. تحت این شرایط کاری، مردم باید زندگی شخصی خود را به عصرها و آخر هفته‌ها موکول کنند. این ساختار باعث می‌شود که ما به طور طبیعی تمایل بیشتری برای صرف هزینه بابت سرگرمی و تفریحات داشته باشیم، چرا که وقت آزادمان بسیار اندک است.

تصاویر‌ جنجالی مبلغان وهابی و فرزندانشان‌

با ادامه گسترش اختلافات بین اعضای آل‌سعود به دلیل انزوای روز افزون این کشور در منطقه و جهان درنتیجه حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه؛ انتشار تصاویری از مبلغان “سعودی” به همراه فرزندانشان در اماکن تفریحی و خارج از این کشور، با وجود دعوت مستمر آنان از جوانان عربستانی برای جنگ در سوریه، جنجال بسیاری را در این کشور به راه انداخته است.

تنها 4 درصد هزینه‌ی خانوار صرف آموزش و تفریح می‌شود

میزان تورم در ۱۲ ماه منتهی به مرداد ۹۲ به طور میانگین ۴۰درصد و درمورد مواد خوراکی ۴۷ درصد بوده. درمورد شاخص کسب و کار نیز ایران در سال ۲۰۱۳ با ۸/۲ میلیون بیکار رتبه ۱۹ را در منطقه داشته است. به رغم این آمار رشد دستمزد تنها ۱۸ درصد بوده که پیامدهای اجتماعی مختلفی را دربردارد.

رنگ بازی با تفریحات جوانان

یکی از آژانس‌های گردشگری اقدام به تبلیغات وسیع برگزاری توری نموده که در کنار رودخانه یکی از روستاهای شمال کشور برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در این تور یکدیگر را با قلم‌مو و رنگ نقاشی و رنگی می‌کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.