تقلب در بازار طلای سرخ ایرانی

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ زعفران یکی از مهم‌ترین محصولات استراتژیک و کشاورزی در ایران است که از نظر صادرات غیر نفتی برای کشور اهمیت ویژه‌ای دارد.

تولید عسل بی‌زنبور و آبلیمو بدون لیمو

تقلب گسترده در بازار مواد غذایی، موج بی‌اعتمادی مشتریان ایرانی را به دنبال داشته است اما این تقلب‌ها به موارد جزیی و کم‌اهمیت خلاصه نمی‌شود و حالا در غیاب نظارت‌های کارآمد، گاهی اخبار هولناکی از پدیده تقلب در بازار مواد غذایی شنیده می‌شود.

برخورد با سایت‌های متقلب پربازدید

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: براساس مصوبه اخیر کارگروه با سایت های اینترنتی که برای افزایش بازدید و ارتقاء رتبه کشوری و جهانی خود به تقلب متوسل شده و با سوء استفاده از کلمات کلیدی و تگ‌های پر کاربرد کاربران را فریب می دهند برخورد خواهد شد.

فیلم: اعتراف بی‌بی‌سی به عدم تقلب در ۸۸

این مطلب که در زمینه آسیب شناسی شکست فتنه سبز نگاشته شده، برای ساماندهی و مدیریت فتنه بعدی برنامه ریزی می کند و راهکار ارائه می دهد و چند اعتراف مهم را در پی دارد: نکته اول جنبش نبودن و شورش بودن فتنه 88 و نکته دومی که عنوان می شود اعتراف به آرای بسیار محمود احمدی نژاد و عدم تقلب گسترده در انتخابات 88 است.

تقلب در انتخابات یک حزب اصلاح‌طلب

در روند انتخابات شورای مرکزی حزب اراده ملت تعرفه‌های اضافی به صندوق‌ها واریز شده است به عبارت دیگر برخی از اعضا بیش از یک تعرفه در دست داشته‌ و این تعرفه‌ها را به صورت تکراری واریز کرده‌اند.

فتنه ۸۸ جمهوریت نظام را نشانه رفته بود

تنظیم‌کنندگان و بازیگردانان صحنه اطلاعاتی و عملیاتی فتنه در سال 88، تمامی دستورالعمل‌های براندازی نرم را ماه‌ها قبل در اتاق‌های فکر مختلف اعم از داخل و خارج، برنامه‌ریزی و اجرا نمودند. آنان از نمادسازی و هویت بخشی سازمانی به طرفداران، القای شبهه تقلب و فراگیر بودن آن گرفته تا دریافت و هدفمندسازی منابع مالی و رسانه ای از فتنه، وضع تحریم‌های مختلف و فشارهای بین‌المللی علیه نظام را بخشی از این سناریوی برنامه‌ریزی شده خود قرار دادند.

تاملی در باب مجازات سران فتنه

افراد بغی کننده قصد براندازی داشته و حکومت اسلامی را در معرض آسیبی این‌چنینی قرار می‌دهند. حال بررسی صحبت‌های فتنه گران و شعارهای آنان در آن ایام می‌توان مستقیماً فهمید که چنین رفتاری، مصداق بغی را دارد و حکومت اسلامی تابه‌حال انصاف و رحمت نسبت به آنان نشان داده و چنین برخوردی با آنان ننموده است. برخوردي كه هر حكومتي در مقابل تغلب و ارائه زور براي براندازي، حق خود می‌داند.

فیلم مستند: «نگهبان آراء» در دفاع از شورای نگهبان برای صیانت از آرا

تنها نقطه قوت و متمایز کننده‌ی این فیلم را می‌توان تصاویر پخش نشده از این جلسات دانست که بار کل فیلم را بر دوش می‌کشد. دوران حساس و سختی که شورای نگهبان به روایتگری آن پرداخته است.

مدعیان تقلب گسترده ادله‌ی حقوقی ندارند

قاطعانه عرض کنم که هیچ‌کدام از آن‌ها نتوانستند سند یا دلیل محکمه‌پسندی را مبنی بر تقلب در انتخابات ارائه کنند. حتی بعدتر در جلسه‌ی بیست‌وششم خرداد، برخی از آن‌ها در حضور مقام معظم رهبری اعلام کردند که «ما مدعی تقلب نیستیم، چون می‌دانیم در نظام انتخاباتی ایران امکان تقلب وجود ندارد.»

جنایت ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی!

خسارات مادی وارده توسط فتنه به کشورمان بالغ‌بر بیش از ۳۲۴ هزار میلیارد تومان است! عددی که می‌تواند در حال حاضر بیش از دو میلیون و صد و شصت‌وسه هزار فرصت شغلی جدید را در کشور فراهم آورد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.