پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فتنه ۸۸ جمهوریت نظام را نشانه رفته بود

تنظیم‌کنندگان و بازیگردانان صحنه اطلاعاتی و عملیاتی فتنه در سال 88، تمامی دستورالعمل‌های براندازی نرم را ماه‌ها قبل در اتاق‌های فکر مختلف اعم از داخل و خارج، برنامه‌ریزی و اجرا نمودند. آنان از نمادسازی و هویت بخشی سازمانی به طرفداران، القای شبهه تقلب و فراگیر بودن آن گرفته تا دریافت و هدفمندسازی منابع مالی و رسانه ای از فتنه، وضع تحریم‌های مختلف و فشارهای بین‌المللی علیه نظام را بخشی از این سناریوی برنامه‌ریزی شده خود قرار دادند.

تأیید انتخابات مخدوش و تحمیل نظر به رهبری

حاضر نشدند روند تحقیق و بازشماری آراء را بپذیرند و حتی زیر بار تشکیل هیئتی که با قبول شورای نگهبان برای نظارت بر آراء انتخاب شده بود نرفتند. خواست اول و آخر آنها ابطال انتخابات بود …

تنها ابطال؛ نگاهی دوباره به رايزنی‎های نافرجام انتخاباتی

وقايع چند روز اول پس از رأي‎گيري در انتخابات سال گذشته، چنان سريع و پشت سر هم اتفاق افتاد كه به نظر مي رسد بسياري از زواياي آن به خوبي پرداخت دقيق نشده باشد.

گفتگوی تریبون با سردبیر پنجره: دور قرمز نیستیم!

ما اساسا در فضای مکتوب و وب این امکان را که بتوانیم صف و ستاد را هم هم زمان و به همراه ایجاد کنیم و پیگیری کنیم از دست داده‌ایم. یعنی ما در یک جنگی قرار گرفتیم، یک صحنه‌ی نابرابر که طرف مقابل ما چه اتاق فکر داشت چه نداشت خودش تصمیم می‌گرفت و عمل می‌کرد. یعنی صف و ستاد را از بین برده بود. ما این کار را نکردیم. دائم منتظر بودیم کسی به ما بگوید کاری کن!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.