موسوی حاضر نشد برای پذیرش نتیجه بازشماری «تعهد مکتوب» بدهد

روزهای آخر بود که آقای آقامحمدی اینجا آمد و گفت من با آقای موسوی صحبت کردم و ایشان چند شرط را گفته که اگر این کارها انجام شود من می‌پذیرم، واقعاً خیلی برای ما دشوار بود اما گفتیم اگر چنین مسأله‌ای هست مشروط بر اینکه به صورت مکتوب به ما تعهد دهید که اگر در بازشماری تخلف عمده و تغییر محسوس احساس نشد، شما نتیجه انتخابات را می‌پذیرید.

در برخی صندوق‌ها مشارکت بیشتر از واجدین شرایط و رای روحانی 100 % بود

بسیاری از مسایل سطحی و سخیفی که جریان مدعی تقلب در انتخابات 88 علیه جمهوری اسلامی مطرح می کرد تا بوسیله آن تقلب در انتخابات را اثبات کند، در جریان انتخابات سال 92 نیز عینا وجود داشته اما با توجه به آنکه نامزد مورد نظر این جریان در انتخابات توانست پیروزی را از آن خود کند، هیچ گاه این موارد به عنوان نشانه های تقلب در انتخابات سال 92 مطرح نشده است.

حصر اقدام تأمینی است نه مجازات

ما از نامزدها دعوت کردیم که بیایند در شورای نگهبان اما به جای اینکه به ما پاسخ دهند، ما پاسخمان را در بی‌بی‌سی و رسانه‌های خارج از کشور دیدیم و این برای من خیلی عجیب بود. طرف شما شورای نگهبان بود و همان ناظر بر انتخابات بود و شما اگر اعتراضی دارید، طبق قانون باید به همان جا طبق قانون مراجعه کنید، اینکه به سایت‌های خارج می‌گویید، علتش چیست؟

چرا ضدآمریکایی‌ها به تقلب انتخاباتی محکوم میشوند؟

پیروزی «نیکلاس مادورو» در انتخابات ریاست‌جمهوری ونزوئلا بار دیگر با واکنش منفعلانه آمریکا و درخواست کاخ سفید برای بازشماری آرا روبرو شده است.

امپراطوری دروغ؛ سه گانه «تقلب»، «تجاوز» و «كشته‌سازي»

عقربه‌هاي ساعت، عدد 11 را نشان مي‌دهد كه موسوي به همراه ابوالفضل فاتح مسئول رسانه‌اي ستادش به جمع خبرنگاران وارد مي‌شود و خود را پيروز انتخابات مي‌خواند تا مشخص شود اگرچه هنوز زنگ پايان انتخابات نخورده اما زنگ آغاز توطئه و فتنه پيچيده‌اي در حال نواختن است.

کتاب «اعتراف سبز» + دانلود

کتاب «اعتراف سبز» به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر شد.

يک بحث آماري درباره فراگيري موج سبز

واقعیت این است که در بسیاری از مسایل از جمله عقاید دینی و آرای سیاسی بین افراد «نزدیک به هم» شباهت آماری قابل توجه وجود دارد. در مورد موضوع مورد بحث کم و بیش بر همه‌گان روشن است که وضعیت فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی یک نفر ارتباطی جدی با نظر سیاسی او دارد؛

25 سوال تلخ پیرامون واکنش‌های آقای موسوی

موسوی در بیش از ۹۵% حوزه ها نماینده داشته و زیر فرم ۲۲ را هم امضاء کرده اند. به ۲۰۰ و اندی نماینده اجازه داده نشده چون مدارکشان کامل نبوده. بقیه ۵۷۸۳ نفر نماینده چه طور؟

دروغگویی و عوام فریبی تا کجا؟

فریب افکار عمومی جامعه و ایجاد عملیات روانی ضد نظام از روش های همیشگی دشمنان می باشد که در این مورد فریب کاری آنها با جعل ناشیانه یک نامه اداری مشخص شده است.

بزنيد زيرش! از شمارش صندوق‌ها ضرر مي‌كنيم

سعيد رضوي فقيه اذعان كرد: در صورت بازشماري صندوق ها، ممكن است چند صد يا چند هزار رأي بالا و پايين شود و همين نتيجه فعلي با كمي تفاوت به عنوان نتيجه انتخابات اعلام گردد و آن وقت اصلاح طلبان بايد پاسخگوي حوادث پرتلاطم در كشور باشند كه صرفاً به خاطر بالا و پايين كردن چند هزار رأي به راه انداخته اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.