رساندن پیام تشیع وپایان تقیه

پس از تحمیل ولایتعهدی توسط مامون به امام رضا علیه السلام تریبون عظیم خلافت در اختیار امام قرار گرفت و قراین حاکی از آن است که وضع جدید امام موجب دل‌گرمی و فعالیت چشمگیر شیعیان شد.

دوران تقیه و سانسور امام خمینی(ره) پایان یافته است

برخی کشورها به دلیل تحت اشغال بودن نظام‌های استکباری از ما کمک‌های جهادی می‌خواهند کشورهایی مانند سوریه، عراق، لبنان، افغانستان و پاکستان. بنابراین ما باید صدهزار نیروی چریک برای اعزام به این کشورهای اسلامی آماده کنیم زیرا دوران تقیه تمام شده است و سخنان امام که صریحا این مسائل را بیان می‌کند نباید دیگر سانسورشده به مردم به افکار عمومی اعلام شود.

لازمه تفکر حلبی افزایش ظلم و فساد تا ظهور بود

آقای حلبی قبول نداشت که ما می‌توانیم جامعه را به‌سمت ظهور بکشانیم، چرا که زمینه‌ی ظهور از طریق معجزه و خواست خداوند محقّق می‌شود نه از راه طبیعی. پس ما عاملی برای زمینه‌ی ظهور نیستیم… لازمه‌ی تفکّر آقای حلبی – اگرچه غیر عمد – منجر به این می‌شد که در جامعه، ظلم و جور فراوان شود، تا حضرت ظهور نمایند.

مبلغان دین نباید از غیر خدا بترسند

آیت الله مصباح یزدی تاکید کرد: مبلغان دین نباید از هیچ کسی جز خدا بترسند، کسانی که می خواهند در امر تبلیغ موفق باشند باید خشیت داشته باشند و خود را برای موانع و مشکلاتی که بر سرراه تبلیغ قرار دارد آماده کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.