تهاجم فرهنگی آینده افغانستان را تهدید می‌کند

مهمترین محوری که غربی‌ها به مدیریت آمریکایی‌ها در افغانستان در زمینه تهاجم فرهنگی دنبال می کنند، رسانه است. آنها رسانه‌های چون تلویزیون طلوع، شبکه تلویزیونی آریانا و ده‌ها ایستگاه رادیویی و تلویزیونی دیگر از سال ۲۰۰۸ به بعد در افغانستانی که ۷۰ در صد مردم آن از نعمت برق محروم هستند، فعال کردند. فیلم و سریال‌هایی را تولید کردند که هدف آنها فقط سست کردن خانواده بود. در این رسانه‌ها به نحوه پوشش زنان افغانستان اهتمام خاصی دارند و در صدد کشف حجاب از زنان افغانی هستند که تا حدودی موفق شدند.

رژیم صهیونیستی سومین صادرکننده محصولات تلویزیونی

این مجله آمریکایی می‌نویسد: در نگاه اول، کشوری که 60 درصد از آن با بیابان پوشانده شده است به نظر نمی‌رسد که بتواند بستر مناسبی برای کارشناسان سرگرمی باشد و قرار گرفتنش در چنین جایگاه مثل یک معجزه می‌‌ماند ولی حدود 15 سال پیش، تهیه‌کنندگان و نویسندگان اسرائیلی شروع به بررسی صنعت سرگرمی از زوایای مختلف کردند، با نوعی نبوغ که صهیونیست‌ها(اسرائیل) را به کشوری در حال پیشرفت تبدیل کرد.(نزدک، بازار بورس سهام در آمریکا، نام 63 کمپانی اسرائیلی را در این زمینه به ثبت رسانده، چیزی بیش از آنچه که از اروپا، ژاپن، کروه، هند و چین به ثبت رسیده است.

انتقادی دیگر به حذف برنامه‌های رادیویی

یک نویسنده و کارشناس مجری برنامه‌های رادیویی از تعطیلی برنامه‌های رادیویی انتقاد کرد و گفت: تعطیلی فله‌ای برنامه‌های رادیو بی‌احترامی به خواست مخاطب است.

سایه سنگین تکرار در برنامه‌های تحویل سال

برنامه‌های ویژه تحویل سال، امسال نه تنها برگ برنده‌ای نداشتند، بلکه همه هرآنچه داشتند را هم مشابه هم رو کردند.

تبلیغات فیلم‌های اکران نوروز متوقف شد

در شرایطی که تلویزیون هزینه‌های زیادی برای تولید آثار مفرح و شاد برای پخش از شبکه‌های تلویزیونی متحمل می‌شود باید به آثاری که در جهت شادی و سرگرمی مخاطبین با وسواس و به دور از ابتذال و سطحی‌نگری ساخته شده است توجه بیشتری داشته باشد.

سرافراز در ۱۰۰ روز اول چه کرد!؟

سرافراز که از سال ۷۱ به عنوان معاون برون مرزی صداوسیما منصوب شد و در دوران سیدعزت‌الله ضرغامی مدیریت شبکه‌های پرس تی‌وی و هیسپان تی وی را نیز به صورت همزمان برعهده داشت، به عنوان اولین انتصاب، جایگزین خودش در معاونت برون مرزی را معرفی کرد و محمد اخگری را روی صندلی این معاونت نشاند.

استراق‌سمع سامسونگ با تلویزیون هوشمند 

سامسونگ اعلام کرده که سیستم تشخیص صدای تلویزیون‌های هوشمندش علاوه بر دریافت فرامین کاربران قادر به ضبط مکالمات خصوصی آنها در منزل و ارسال آنها برای اشخاص و شرکت‌های ثالث است.

نوآوری‌ها در راهند

تحولات در رسانه ملی این بار روی آنتن تلویزیون رخ داد و گرافیک شبکه پنج از دیروز به یکباره پوست انداخت.

اعترافات‌سوپراستارهای ‌‌آمریکا+تصاویر

به تازگی تعدادی از مشاهیر سینما و تلویزیون در آمریکا از تاریک‌ترین فصل زندگی‌شان گفتند و به تجربه تجاوز جنسی در کودکی و نوجوانی‌شان اعتراف کردند.

سنت سریال‌سازی برای ماه محرم در تلویزیون

ایده ساخت سریال‌های مناسبتی برای ماه محرم، ابتدا به دنبال بالا گرفتن تب سریال‌های رمضانی و با محوریت موضوعات مرتبط با این دو ماه شکل گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.