تصورات متناقض اعضای تیم مذاکره‌کننده در مورد برجام

صالحی: ۱۵ سال دیگر ۱۹۰ هزار سو را خواهیم داشت! /عراقچی:۱۵ سال دیگر به یک میلیون سو غنی‌سازی می‌رسیم! / متن برجام: ۱۵ سال بعد، ایران حداکثر اجازه ایجاد ۴۷ هزار سو دارد، آن‌هم به صورت بالقوه!

رویکرد متناقض غرب به تحولات سوریه و بحرین

از نظر موازین و قوانین حقوق بین‌المللی، اعتراضات در بحرین بیشتر ماهیت مردمی دارد و حق برگزاری تجمعات و اعتراضات به صورت مسالمت آمیز در منشور حقوق بشر به همه جوامع داده شده است. در حالی که این حق در بحرین به شدت نقض می‌شود. در مقابل هیچ یک از قوانین حقوق بشری دست بردن به اسلحه برای رسیدن به خواسته‌ها را تایید نمی‌کند و بر همین اساس دولت سوریه تا زمانی می‌تواند به خواسته‌های مخالفان خود توجه کند، که به اعتراضات مسلحانه روی نیاروده باشند.

هاشمی چند بار حرفش را پس گرفته است؟

در فردای انتشار این مصاحبه و با بالا گرفتن جو پرسش و مطالبه توضیح، دفتر آقای هاشمی‌رفسنجانی اعلام کرد ضمن استعلام از ایشان آقای هاشمی فرمودند اصل آن جلسه را به یاد می‌آورند اما موضوع مذاکرات را فراموش کرده‌اند!

یک سال پیش، همین روزها

الان بهترین وقت است.وقت آن است که تمام حرفها و شعارهای قبل انتخابات را با بیانیه های بعد از آن تطبیق دهیم. فرصتی برای آنکه تمام افه ها و ژست های انتخاباتی را با عملکرد پس از آن بسنجیم. مجال خوبی ست برای عیار سنجی، برای روشن شدن واقعیت تمام شعارهایی که پس از ناکامی در انتخابات کن فیکون شد! وقت بازخوانی برخی سخن ها و دریافتن تناقض ها؛ وقت آنکه ببینیم دو صد گفته چقدر از کردار بود!

آنچه بیانیه نویسان موسوی، از قانون اساسی نمی‌پسندند

بیانیه 11 آقای موسوی هم دراومد! قسمتی از این بیانیه اینگونه است:
«قانون اساسي ما پر از ظرفيت‌هايي است که هنوز به فعليت نرسيده‌اند؛ مسئولان گاهي با اين حقيقت به گونه‌اي برخورد مي‌کنند که گويي به عنوان امري مستحب مخيرند همچنان استفاده‌هاي بيشتري از ذخائر قانون اساسي ببرند. نه! هرگز چنين نيست.»
برای همین گفتم بخش هایی از قانون اساسی را که ظاهرا ایشون دوست ندارند ببینند(!) در اینجا ذکر کنم!:

يك شهيد قلابي ديگر براي اغتشاشگران

اخيراً به دنبال خودكشي فردي به نام محمد جواد پرنداخ اهل گيلانغرب كرمانشاه و دانشجوي دانشگاه صنعتي اصفهان، پيامك‌هايي با مضمون “شهيد ديگري در راه آزادي ميهن! ” از سوي مراكزي خاص ارسال شده و برخي سايت‌هاي دوم خردادي و همچنين سايت‌هاي معاند نظام همصدا با منافقين به انتشار مطالبي غيرواقعي در اين خصوص پرداخته‌اند.

وطن یعنی بریزی در خیابان بسوزی مسجدی را سهل و آسان

وطن یعنی خشونت های سبزی
توهم ها و صحبت های فرضی
***
وطن یعنی حمایت از اجانب
زنی تهمت به کاندیدای غایب
***
وطن باید شود سبز از سر زور
که دستورش رسید از آن ره دور

من “ترانه موسوی” زنده هستم!

ترانه موسوى كه رسانه هاى وابسته به ضد انقلاب و متاسفانه آقایان موسوی و کروبی سعى كردند با انتشار عکس او، جعل خبر مرگ و تجاوز به او در زندان، جار و جنجال تبليغاتى شديدى به پا كنند، زنی 40 ساله است که چند سال است در كانادا زندگى مى كند و از خبر كشته شدن خود به شدت متعجب است!

جزئیات جدیدی از فوت علیرضا توسلی

چندي پيش برخي روزنامه هاي داخلي و همچنين سايت هاي اينترنتي و شبكه هاي خبري فارسي ، عربي و آمريكايي اعلام كردند پسر بچه اي 14 ساله به نام عليرضا توسلي كه هفته گذشته در درگيري هاي مراسم چهلمين روز درگذشت كشته شدگان اغتشاشات تهران در بهشت زهرا با ضربه هاي متعدد باتوم دچار مرگ مغزي شده و فوت کرده است. اما اين خبر هم چون بسیاری دیگر، كذب بوده و كودك 14 ساله بر اثر تصادف با وانت مزدا در ساوه مدتها قبل از روز مراسم بهشت زهرا فوت كرده است.

قتل کارمند وزارت کشور! سوژه ی قدیمی با آمار قدیمی تر!

گفتنی است خبر قتل کارمند وزارت کشور، پیش از این هم به همراه تصویر مقتول (!) توسط رسانه های دروغ پرداز منتشر شده بود. جالب است که این آمار، که ادعا می شود آمار واقعی انتخابات است، دقیقاً همان است که در نامه ی جعلی وزیر کشور ذکر شده بود. نامه ای که مدتی افشا (!) شدن آن، تیتر رسانه های مخالف بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.