غرب همچنان بر طبل تهدید و تحریم می‌کوبد

با توجه به توافق‌نامه ژنو همچنان آمریکا و غرب دست از تهدید و تحریم ایران برنداشته است.

پایان فتنه سبز در تظاهرات ۴ فوریه آمریکا

محمد کاظم آذین ، ایرانی مقیم آمریکا و عضو» کمپین همبستگی با ایران (SI) که در سازماندهی مرکزی تظاهرات گسترده روز ۴ فوریه در شهرهای مختلف ایالات متحده آمریکا مشارکت داشته است، با انتشار یادداشتی به تشریح دلایل انزوای سبزهای یک درصدی در روز همراهی جنبش ۹۹ درصد آمریکا با ایران پرداخت.

به مبداء تهاجم به ایران حمله می‌کنیم

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رزمایش حامیان ولایت اولین واکنش لبیک‌گونه سپاه به فرمایشات و تدابیر اخیر مقام معظم رهبری است، گفت: هر نقطه‌ای که مبدا عملیات تهاجمی دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران باشد مورد تهاجم و تازش متقابل واحدهای رزمی سپاه قرار خواهد گرفت.

گزارش تصویری: تظاهرات مردم آمریکا در حمایت از ایران

شهروندان آمریکایی در بیش از 60 شهر این کشور در مخالف با تهدیدات و تحریم‌ها علیه ایران و همچنین ابراز تنفر از ترور دانشمند ایرانی به خیابان‌ها آمدند.

توصیه انتخاباتی رهبری: رقابت بدون تهمت‌زنی و بدگویی

آنچه در انتخابات لازم است، رقابت سالم است؛ رقابتِ بدون تهمت‌زنى و بدگوئى به يكديگر است. فضاى انتخابات بايد سالم باشد. مردم اگر خودشان نامزدهاى انتخاباتى را ميشناسند، طبق تشخيص خودشان حتماً عمل كنند؛ اگر نميشناسند، از افراد بصير و متدين در گزينشهاى انتخاباتى استفاده كنند. مجريان انتخابات در اجراى درست انتخابات، دقت كامل را به كار ببرند. اينها چيزهائى است كه ميتواند يك انتخابات خوب را براى كشور به ارمغان بياورد.

آیا ایران واقعاً این اندازه توان تجاوز دارد؟

ایران آنقدر قدرتمند نیست که تهدیدی برای ابرقدرت‌ها باشد، آنقدر هم ضعیف نیست که با تحریم و تهدیدها پا پس بکشد. خلاصه‌اش، ایران آن چیزی نیست که در رسانه‌هایی مثل بی‌بی سی فارسی دیده می‌شود.