زشت و زیبا در میدان ولی عصر تهران

در اطراف میدان ولی عصر تهران با اشیاء متنوع و زیبایی روبه رو می شویم که وقتی کمی از آنها فاصله میگیریم و به دورنمای آن توجه می کنیم می بینیم هیمن زیبایی ها موجب ایجاد زشتی و نازیبایی در سطح شهر تهران و یکی از میادین اصلی شهر شده اند.

کلیپ/ عملیات انهدام در تهران!

دانلود کلیپ از لینک تلگرام زیر: https://t.me/cloobmedia/69933

هزینه‌های زندگی دانشجویی در تهران تا ۵ برابر شهرستان‌ها +نمودار

واقعیاتی که جدا از مشکلاتی نظیر آشنا نبودن با فرهنگ آن شهر، ترس از تنهایی، دوری از خانواده و سبک زندگی، تامین هزینه های سرسام آور این زندگی نه چند ماهه بلکه چند ساله است. هزینه حمل‌ و نقل، کرایه‌ خانه یا خوابگاه، خورد و خوراک و… از جمله این هزینه ها است.

سفر سحر آمیز به درون بدن انسان⁉️

برنامه سلچی قصد دارد اماکن تفریحی و علمی تهران رو به شما معرفی کند

لینک آپارات:
https://www.aparat.com/v/Oucyg

در حاشیه قتل روحانی جوانی که قربانی بی تفاوتی مسئولین شد

اخیرا روحانی جوانی توسط یک بزهکار در مترو تهران به قتل رسید، بزهکار استدلال خود را برای قتل این روحانی بی گناه در عدم دریافت حق و حقوقش و بی توجهی به مطالباتش پس از مراجعه به مجلس شورای اسلامی عنوان کرده است.

آیت‌الله خاتمی: تمام ایران، تهران نیست، ولی رای تهرانی‌ها هم محترم است/گمانه‌زنی درباره رئیس آینده خبرگان

آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم، با بیان اینکه حساب افراد از جریانها جدا است، تأکید کرد در انتخابات اخیر جریان اصلاحات امتحان بدی داد و اخلاقی عمل نکرد.

کشف دوباره چندین تن میوه قاچاق از میدان تره‌بار تهران

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از کشف چندین تن تمبر هندی و انگور شیلیایی قاچاق از میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران خبر داد و گفت: میوه‌های قاچاق یادشده طی روزهای گذشته کشف و ضبط شدند.

فیلم: اینجا حلبی‌آباد است؛ پایان پایتخت

عمر خانه‌هایشان به بادی بند است و بویی که هر روز استشمام می‌کنند، بوی تعفن زباله است. بچه‌هایشان دوست دارند مدرسه بروند اما سرنوشت‌شان چیزی دیگری است…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.