«دردسرهای عظیم ۲» کلید خورد

مهران مهام گفت: سری دوم دردسرهای عظیم را در حالی کلید زدیم که یکی از گزینه‌های ماه رمضان شبکه سه هستیم و از الان تولید را شروع کردیم تا خدای ناکرده با شتاب‌زدگی همراه نباشیم.

«جلال‌الدین» ۱۰ سال پیش نوشته شده است

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «جلال الدین» با بیان اینکه نویسنده این سریال، داستان آن را ۱۰ سال پیش نوشته، گفت: به زودی ساخت فازهای بعدی این مجموعه تاریخی با حضور بازیگران جدید آغاز می‌شود.

«آزادی مشروط» به دبیرخانه فجر رفت

تهیه کننده فیلم سینمایی «آزادی مشروط» از حضور اولین فیلم حسین مهکام در جشنواره برلین خبر داد.

آغاز پخش «دولت مخفی» از فردا

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «دولت مخفی» با بیان اینکه پخش سریال از فردا آغاز می‌‌شود، گفت: با اینکه این اثر ۲ کارگردان داشته، اما مخاطب متوجه تغییر در کار و دکوپاژ نمی‌شود.

سینمای دفاع مقدس به سرمایه نیاز دارد

روح الله برادری، تهیه‌کننده فیلم‌های دفاع مقدسی معتقد است که صدور پروانه ساخت‌های متعدد برای آثار دفاع‌مقدس تا زمانی که حمایت مالی از آنها صورت نگیرد، نمی‌تواند کمکی به این سینما بکند.

صدا و سيما آنتن خود را می‌فروشد

در كشور ما اين شيوه از جذب اسپانسر صرفا متكي به داشتن آشنايان و دوستان در نهادها و سازمان‌هاي مختلف است. گاهي هم ميان اسپانسر‌دهنده و اسپانسر‌گيرنده، بده بستان خاصي وجود دارد. در چنين شرايطي اگر مدير تلويزيون بداند كه تهيه‌كنندگي يك تخصص است، از بودجه جذب شده «كارمزد» منطقي را به آورنده پول مي‌دهد و اين بودجه را براي ساخت سريال در اختيار تهيه‌كنندگان قرار مي‌دهد.

بیشترین ضربه به«قلاده‌های طلا» از کجا بود؟

با هر کسی صحبت می‌کنم می‌گوید سیاسی است و من نفهمیدم سیاست چه دخالتی در عرصه فرهنگی دارد، اصلاً مهم نیست دنبال چی هستید بچه‌های سینما از این فضا و شرایط خسته شده‌اند.

شورجه: نبود داستان مستحکم علت عدم توفیق آثار سینمایی

به گفته شورجه، نبود داستان مستحكم در آثار سينمايي سبب شد تا فيلم هاي سينمايي ما در اكران با توفيق زيادي روبرو نشوند.