ایران، سوریه نمی‌شود

نکته مشترک در همه این واکنش‌ها، تاکید فعالان فضای مجازی بر پروژه آشوب امنیتی و در نتیجه سوریه سازی در مناطق مرزی و سپس تبدیل آن به یک بحران ملی است. «علیرضا پورجعفری» چنین به این حمله واکنش نشان داده است: «آی آمریکایی، آی سلبریتی بی غیرت، آی خودفروخته مزدور، ایران سوریه نمی‌شود».

هجمه سایبری آل‌سعوددر پی فاجعه منا

طی ۴ روزی که از فاجعه کشتار حجاج بیت‌الله الحرام توسط حاکمان آل‌سعود می گذرد، تلاش بسیاری توسط رسانه‌های این کشور برای تحریف واقعیات صورت گرفته است.

سرنخ اختلالات تلگرام پیدا شد

ما اشکالات فنی مسیردهی ترافیک در ایران را طی روزهای گذشته برطرف کرده‌ایم؛ بنابراین سرعت تلگرام در این کشور به حالت اولیه بازگشت و اجرای آن سریع شد.

برژینسکی: توافق با ایران بهتر از عدم توافق است

مشاور امنیت ملی اسبق دولت آمریکا با اشاره به مذاکرات هسته‌ای وین بین ایران و گروه ۱+۵ گفت که «توافق با ایران بهتر از عدم توافق است».

روحانی چه کسانی را در توییتر دنبال می‌کند؟

رئیس دولت یازدهم در توییتر دو صفحه به زبان انگلیسی و فارسی دارد.

جیغ بنفش در «شارلی ابدو» پاریس

همه چیز عادی است. اتفاقی نیفتاده است. یک جوان آمریکایی که لابد روانی است، فقط سه دانشجوی مسلمان را به ضرب گلوله کشته است. تازه عروس و دامادی که قربانی نژادپرستی شدند، اما هیچ رسانه‌ای خم به ابرو نیاورد.

جذب 70% اعضای داعش از شبکه های اجتماعی

70% اعضای داعش از طریق شبکه های اجتماعی از قبیل فیسبوک، توییتر، اسک و … جذب این گروه تروریستی می شوند و آنان از این موضوع به عنوان جهاد توییتری در ادبیات خود یاد می کنند.

حضور زن محجبه در کلیپ تبلیغاتی جیپ

استفاده از زن مسلمان محجبه در کلیپ تبلیغاتی حودروی جیپ که در فینال سوپر بول، مسابقات قهرمانی فوتبال ملی آمریکا نشان داده شده، با بازتاب و واکنش شدیدی به ویژه در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توئیتر روبرو شده است.

پسر ملک عبدالله فریب خورد

گزارش‌های غیررسمی حاکی از آن است که متعب بن عبدالله از تغییرات اعمال‌شده توسط پادشاه جدید عربستان به شدت خشمگین شده و بر این باور است که فریب خورده است.

عذرخواهی رژیم‌صهیونیستی از سردارسلیمانی

هاآرتص در حساب توئیتری خود با انتشار تصویری از حاج قاسم سلیمانی به نوعی به نمایندگی از رژیم صهیونیستی از وی عذرخواهی و خواهش کرد که در قبال شهادت فرمانده ایرانی هیچ اقدام تلافانه جویانه‌ای انجام ندهد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.