توصیه حاج قاسم به یک خانم

روز اول فروردین ماه امسال، خانمی که موفق به دیدار با سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده بود، از او درخواست دست‌نوشته‌ای کرد تا برایش به یادگار بماند.

توصیه امام رضا(ع) درباره اوقات فراغت

در فرهنگ اسلامی از لحظات عمر به عنوان فرصت هایی طلایی و نعمت های بی بدیل یاد شده است که در صورت هدر دادن آن دیگر قابل بازگشت نبوده و قابل جبران نیست.

توصیه رهبر انقلاب به مداح مشهور

ر هیچ کجا نه در منابع شیعه و نه در منابع سنی نداریم که در هنگام بردن نامی غیر از خدا دستان خود را بالا ببرید.

توصیه آیت‌الله مکارم به هیئت‌های مذهبی

آیت‌‌الله العظمى مکارم شیرازى هیئت‌های مذهبی را به پرهیز از اهانت به مقدسات دیگران و سبک‌ها و شیوه‌های موهن و سبک فرا خواند.

توصیه انتخاباتی شهاب مرادی به مجردها

تا این لحظه حدود هزار نفر برای انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده‌اند و این یعنی سی و چند نفر داوطلب برای هر یک از صندلی‌های شورا و قطعا در این بین «سی و یک» نفر انسان شایسته و کارآمد وجود دارند؛ مهم انتخاب شماست. دقت کنید و به شهرت افراد را اکتفا نکنید.

توصیه‌های میرزا جوادآقا ملکی تبریزی برای محرم

شایسته است هر یک از دوستداران آل محمد به حکم ولایت، وفا و ایمان به خداوند و رسول (ص) در ۱۰ روز اول محرم، تغییر حال داده، در قلب، صورت و هیئتش، آثار اندوه برای مصیبت‌های امام حسین (ع) ظاهر شود.

نظر رهبر معظم انقلاب در خصوص اهدای خون + عکس

اهدای خون که باعث نجات جان انسان‌ها می‌باشد، امری مستحسن و شایسته و خداپسند است و سزاوار است مومنین در انجام این امر کوشا بوده و حتی‌المقدور از این کار دریغ نورزند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.