توصیه رهبر انقلاب به محسن رفیق‌دوست

سعید علامیان، نویسنده «برای تاریخ می‌گویم» به نقل از رفیق‌دوست می‌گوید: مقام معظم رهبری در دیداری به رفیق‌دوست توصیه کردند که کتابش را با لوح فشرده‌ای که همراه با صدای راوی است، منتشر کند، تا مخاطب بهتر با کتاب همراه شود.

توصیه مهم رهبر انقلاب به سید حسن نصرالله

ما این را یک توفیق الهی می‌دانیم. ایشان به دو امر مهم اشاره کردند: اول این‌که فرمودند پیروزی از آنِ شما است و دیدیم که این پیروزی محقق شد. دوم این‌که فرمودند دشمن برای حمله به شما آماده بود و برنامه‌ریزی کرده بود و شما کار خوبی کردید که آغازگر جنگ شدید و ابتکار عمل را از آنها گرفتید. از لحاظ سیاسی، درستی این سخنان پس از جنگ مشخص شد و در زمان جنگ از لحاظ معنوی به ما روحیه‌ی مضاعف داد.

توصیه رهبرانقلاب برای مطالعه یک کتاب

رهبر انقلاب در حاشیه یکی از دیدارهای‌شان فرمودند: «این کتاب «لشکرخوبان» پر است از اعجاب و عظمت ناگفته‌ی رزمندگان غواص و اطلاعات عملیات جنگ. در ایامی که این کتاب را می‌خواندم بارها و بارها متاثر شدم.»

آقایان مسئول! چه زود توصیه‌های رهبری را فراموش کردید

اگرچه به نظر میاد اختلاف دولت و مجلس در ماجرای ادغام وزارتخانه مشخص نبودن شفاف حدود وظایف قانونی هرکدام از قوا و مرز میان تقنین و اجراست اما قانون اساسی اولاً هم راهکار تفسیر قانون را مشخص کرده است و هم مرجع رفع اختلاف بین قوا را! پس واضح است ماجرای اخیر نیز به زودی حل خواهد شد اما آنچه در این موضوع جای تأسف داشت اینکه دولتمران بویژه رئیس‌جمهور از سویی و مجلسیان بویژه رئیس‌مجلس چه زود توصیه‌های رهبری را فراموش کردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.