خودروی زنان بدحجاب توقیف می‌شود

رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: خودروی زنان بدپوشش و بدحجاب توقیف می‌شود.

توقیف ۹دی تذکر به کیهان و رجا

در جلسه امروز – دوشنبه – 12 مرداد هیات نظارت بر مطبوعات، عملکرد رسانه‌های مکتوب و الکترونیک درخصوص مذاکرات هسته‌ای بررسی شد و با توجه به تبصره ٢ ماده ٥ قانون مطبوعات و بند 8 ماده 6، هفته نامه «٩ دی» توقیف و پرونده آن به دادگاه ارجاع شد.

فیلم‌های توقیفی دیگر نمی‌فروشند

فروش ضعیف «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو » بعد از دو سال توقیف خبر از این می‌‌دهد که دیگر صرف توقیف شدن یک فیلم فارغ از محتوا و فرم آن، نمی تواند دلیلی برای فروش موفق و گیشه خوب آن باشد.

یالثارات به روی دکه باز می‌گردد

سایت خبری انصار حزب‌الله نوشت: هفته نامه «یالثارات» پس از گذشت 5.5 ماه از صدور رای توقیف از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات، توسط مرجع قضایی از تمام اتهامات وارده تبرئه شد.

یک فیلم توقیفی دیگر پرونده نمایش گرفت

«زادبوم» فیلم دیگری است که خبر رفع توقیفش پس از سال ها به گوش می رسد. «زادبوم» در سال 87 در جشنواره فیلم فجر توقیف شده بود، فیلمی که گروهی آن را پرهزینه ترین فیلم جشنواره فیلم فجر در سال 87 میدانستند

آغازی بر پایان افسانه آزادی منتقدان

روزنامه های زنجیره‌ای آنچنان احساس خطر می کنند که بی هیچ ملاحظه ای تمام گزینه های زیر و روی میزشان را به کار می‌اندازند. زمزمه های جدید شنیده می‌شود، برای اولین بار شنیده می‌شود که برای یک مستند سخن از مجوز ساخت به میان ‌می آید. حتی اقدام قضایی نیز در دستور کار قرار می‌گیرد و وعده شکایت از سازندگان مستند از سوی مدیران وزات ارشاد دولت تدبیر و امید مطرح می‌شود.

آغاز بی سر و صدای فعالیت ناشر هتاک

ناشر کتاب‌های هتاک با استفاده از فضای روزهای پایان سال و تعطیلات نوروز، فعالیت خود را به شکل بی سر و صدا آغاز کرد.

هفته‌نامه یا لثارات توقیف شد

هفته نامه «یالثارات الحسین» به استناد بندهای 8 و11 ماده6 قانون مطبوعات و بر اساس تبصره ماده12 آن قانون توقیف و پرونده تخلفات آن نشریه جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شد.

توقیف 2 شناور سعودی در خلیج فارس

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: دو شناور متجاوز متعلق به کشور عربستان سعودی در آب‌های حوزه استحفاظی استان بوشهر توقیف شد و 9 ملوان نیز در این ارتباط دستگیر شدند.

ترخیص خودروهای توقیفی به مناسبت عید غدیر

فرمانده نیروی انتظامی از ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیف شده که منع قضایی ندارند به مناسبت عید غدیر خبرداد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.